Siili Spordikeskus: Tervis ja Sport Tallinnas

Tervitame Teid Siili Spordikeskuses! Meie keskus pakub parimaid võimalusi tervise edendamiseks ja sportimiseks Tallinnas. Meie süda kuulub pühendumusega spordile ja tervisele.

Oleme loonud keskkonna, kus igaüks saab oma sportlikud unistused teoks teha. Siin on sõbralik ning motiveeriv õhkkond.

Võtmeküsimused:

 • Siili Spordikeskus – ideaalne koht tervisliku elustiili harrastamiseks Tallinnas
 • Kaasaegne jõusaal ja lai valik rühmatreeninguid toetavad Teie sportimisvõimalusi
 • Pakume personaaltreeninguid, mis on kohandatud Teie individuaalsetele vajadustele
 • Siili Spordikeskus – usaldusväärne partner teie sportlike eesmärkide saavutamisel
 • Treenige targalt ja hoidke tervist – meie spordikeskus pakub selleks vajalikke vahendeid ja teenuseid

Siili Spordikeskus – Sinu Tervis ja Sportimisrõõm Tartus

Tere tulemast Siili Spordikeskusesse, Tartu tuntud spordiklubisse. Pakume suurepäraseid võimalusi sportimiseks. Me aitame Sul jõuda oma tervise- ja fitnessieesmärkideni. Asume Tartu südalinnas ja meie juures on kaasaegne jõusaal ning mitmekesised treeningud.

Keskus pakub professionaalset keskkonda treenimiseks. Oleme Tartus esirinnas, et pakkuda parimat kogemust ja aitame saavutada sportlikke eesmärke.

Uhkustame oma jõusaali üle paljude treeningvõimalustega. Siin on kõik, et su tulemusi uuele tasemele viia.

Kogenud treenerid viivad läbi grupitreeninguid. Nad aitavad avastada uusi treeningstiile ja motiveerivad saavutama parimaid tulemusi.

Meil on ka personaaltreeningud. Spetsialiseerunud treenerid kohandavad programmi vastavalt sinu eesmärkidele. See võimaldab saavutada oma treeningutes paremaid tulemusi.

Treeningvõimalused TartusSpordisaaliGrupitreeningudPersonaaltreeningud
JõusaalKõrgtasemelineMitmekülgneKohandatud
AeroobikaModernneMotiveerivadIndividuaalsed
TantsTipptasemelInspiratsiooni pakkuvadKogenud treenerid
YogaMitmekesisedPersonaalse tähelepanu

Aitame Sul luua sportliku elustiili, mis toetab Sinu tervist ja heaolu. Tule liitu meiega, et nautida sportimist Siili Spordikeskuses!

Moodsa Jõusaali Võimalused

Meie moodsas jõusaalis ootavad sind kõik vajalikud vahendid. Siin saad oma keha arendada tippvormi.

Sul on juurdepääs uusimatele treeningseadmetele. Need aitavad sind, olenemata eesmärgist. Kas tahad tugevaid lihaseid, kaalust alla võtta või lihtsalt end hästi tunda, leiad meilt sobiva.

Parimad treeningseadmed

Meie valikus on ainult parimad treeningvahendid. Need on nii ohutud kui ka efektiivsed. Saadaval on kardiotrenazöörid, jooksulindid ja muu. Nii leiad alati midagi just endale.

Ekspertide juhendamisel

Kogenud treenerid aitavad sul parimat tulemust saavutada. Nad kujundavad sinuga personaalse plaani. Õpetavad õigeid tehnikaid ja on alati motiveerivad.

Mugavust ja turvalisust

Meie jõusaal on loodud mugavaks ja turvaliseks treenimiseks. Seadmeid hoitakse korras, et oleksid alati ohutud. Kohapeal on alati treenereid, kes tagavad kõigile turvalise keskkonna.

Meie hoolitseme jõusaali puhtuse ja korra eest. Nii saad täielikult keskenduda oma treeningule. Tule ja naudi head treenimist, me hoolitseme kõige muu eest.

Mitmekülgne Valik Rühmatreeninguid

Pakume palju erinevaid rühmatreeninguid, et igaüks leiaks sobiva. Meie treeningkeskus loob unikaalseid võimalusi treenimiseks. Olgu sulle meelepärane tants, aeroobika, yoga või midagi muud, leiad meilt alati midagi huvitavat.

 • Tantsutreeningud: aeroobne treening, tantsustiilide õppimine, keha koordinatsiooni arendamine
 • Aeroobikatreeningud: intensiivne südame-veresoonkonna treening, kalorite põletamine, jõu ja vastupidavuse arendamine
 • Yoga ja pilatese tunnid: keha painduvuse ja tasakaalu parandamine, lõdvestus, keskendumis- ja hingamisharjutused
 • Jõutreeningud: lihaste tugevdamine ja vormimine, keha raskuskeskme säilitamine, vastupidavuse arendamine
 • Kardiotreeningud: südame-veresoonkonna võimekuse suurendamine, füüsilise vastupidavuse parandamine

Meie rühmatreeningud on treenerite juhendamisel ja kohandatud erinevatele vajadustele. Tutvu meie kavaga ja liitu meie tiimiga. Koos saavutame oma sportlikud eesmärgid efektiivselt.

RühmatreeningKirjeldusKestus
TantsutreeningudAeroobne treening, tantsustiilide õppimine, koordinatsiooni arendamine60 minutit
AeroobikatreeningudIntensiivne südame-veresoonkonna treening, kalorite põletamine, vastupidavuse arendamine45 minutit
Yoga ja pilatese tunnidKeha painduvuse ja tasakaalu parandamine, lõdvestus, keskendumise ja hingamisharjutused60 minutit
JõutreeningudLihaste tugevdamine ja vormimine, keha raskuskeskme säilitamine, vastupidavuse arendamine45 minutit
KardiotreeningudSüdame-veresoonkonna võimekuse suurendamine, füüsilise vastupidavuse parandamine60 minutit

Personaalne Treening Sinu Individuaalsetele Vajadustele

Meie treenerid keskenduvad sinu vajadustele ja eesmärkidele. Nad muudavad treeningud sinu jaoks isiklikuks. Sinu tervis on meile oluline ning teeme kõik, et saaksid oma parima vormi.

Mida personaaltreeningud pakuvad?

Personaaltreeningute suur pluss on nende isikupärasus. Need sobivad sulle, olgu siis soov kaalu langetada, lihaseid kasvatada või lihtsalt tervist parandada. Treenerid teevad sulle spetsiaalse kava ja õpetavad õigeid harjutusi.

“Personaaltreening võimaldab meil keskenduda sinu vajadustele, tegeleda sinu individuaalsete väljakutsetega ning tagada sinu treeningute sujuv ja tõhus kulgemine. Meie eesmärk on aidata sul saavutada edu ja naudingu tunnet treeningutel.”

See on ideaalne viis alustamiseks või oma treeningu taset tõstmiseks. Meie treenerid aitavad eri valdkondades: jõud, kardio, painduvus ja funktsionaalne treening.

Mida oodata personaaltreeningutelt?

Kaubamärgiks ei ole ainult treeningud. Treenerid aitavad sul seada eesmärke ja jälgivad su edusamme. Nad annavad tähtsat nõu ka toitumise ja tervisliku elu kohta.

Meie treenerid on oma ala proffid. Nad innustavad sind jätkama ning teevad nii, et treeningu tunneksid end väärt ja turvaliselt. See muudab treenimise nauditavaks.

Parimad tulemused Sinu jaoks

Personaaltreeningud suunavad tähelepanu just sinule. Meie treenerid aidavad treenida targemalt ja tõhusamalt. Nende abiga saavutad oma eesmärgid ilma vigastusteta.

Tule meie juurde ja saa osa parimast personaaltreeningust. Me näitame sulle teed tervislikuma eluni oma rüütlitena.

Kõrgetasemeline Treeningkeskus Tartus

Tere tulemast Siili Spordiklubisse, Tartu tipptasemel treeningkeskusesse. Me pakume kvaliteetseid trennivõimalusi ja professionaalset juhendamist. Siin on sõbralik ja toetav keskkond, kus saad oma sportimise eesmärke täita.

Treeningkeskuses on kasutada kõik vahendid sinu treeningute tõhustamiseks. Me kasutame ainult parimaid seadmeid. Lisaks toome sulle mitmekülgse võimaluste valiku erinevatel tasemetel ja huvidele. Seega leiad kindlasti midagi endale sobivat.

Treeningkeskuse Sportimisvõimalused

TreeningKirjeldus
JõusaalMeie moodsas jõusaalis treenid kõiki lihasrühmi. Siin on kõik vajalikud masinad ja seadmed olemas.
RühmatreeningudValikus on palju erinevaid rühmatreeninguid. Siit leiad tantsu, aeroobika, yoga ja muud. Kõigile leidub midagi.
PersonaaltreeningudMeie koolitatud treenerid pakuvad personaalset tuge. Nad kohandavad treeningud sinu vajadustele ja eesmärkidele sobivaks.

Oleme oma spordiklubi üle väga uhked. Lubame sulle parimat treeningkeskuse kogemust. Meie meeskond on alati abivalmis ja motiveeriv. Me teeme kõik, et tunneksid ennast meie klubis hästi.

Tule külasta meid ja alusta teekonda tervema ja aktiivsema eluni juba täna!

Treeni Targalt ja Hoia Tervist

Siili Spordikeskus julgustab sind treenima targalt ja tervist hoidma. Me pakume kõiki vajalikke vahendeid ja teenuseid. Nii võid saavutada oma sportlikud eesmärgid turvaliselt ja efektiivselt.

Tregamine on meie jaoks väga oluline. Meie keskuses on spetsiaalsed treeningseadmed sinu turvalisuse tagamiseks. Kogenud treenerid on alati valmis nõu andma ja toetama, et vältida vigastusi.

Saadaval olevad teenused

 • Personaaltreeningud: Pakume individuaalset treeningut, kus treener pöörab tähelepanu ainult sulle.
 • Rühmatreeningud: Vali meie hulgast, et treenida koos teiste spordisõpradega ja saada energiat.
 • Tervislik toitumine: Toitumisnõustajad aitavad sul koostada parima toitumiskava, et olla tervem ja saada trennist maksimum.
 • Lõõgastavad treeningvõimalused: Saun ja lõõgastusala aitavad sul lõõgastuda pärast trenni, aitavad taastada nii keha kui vaimu.

“Tervis on meie kõige tähtsam vara. Meie spordikeskus toetab sinu tervise ja spordirõõmu kasvatamist. Olgu sinu eesmärgiks kaalulangus, lihaste suurendamine või hea enesetunne, meie oleme siin sind aitamas.”

Tule ja liitu Siili Spordikeskusega, et alustada oma teekonda tervislikuma eluni. Treeni targalt ja hoia tervist koos meiega!

Eksperdid Sinu Teenistuses

Siili Spordikeskuse tiimis töötavad valdkonna asjatundjad, kes aitavad sind tervislikumaks saada. Kogenud treenerid ja spetsialistid on sinu arengule pühendunud. Nad annavad personaalset juhendamist, et saaksid turvaliselt treenida.

Meie eesmärk on jagada oma teadmisi ja kogemusi. Nii tagame, et sinu treeningud on tõhusad ja turvalised. Tere tulemast tipptasemel spordiklubisse, kus ootab sind parim treeningkogemus.

Kaasaegne Keskkond Sportimiseks

Meie spordiklubi keskkond on kaasaegne ja mugav. See on tehtud, et teie treeningud oleksid lahedad ja tulemuslikud. Eesmärk on pakkuda sportlikku atmosfääri, mis innustab kõiki treenima.

Oleme rajanud klubisse tipptasemel treeningvahendid. Siin leiate parimat tüüpi jõusaalid, kardiovahendid ja muu. Kõik see aitab teil saavutada oma sportlikud eesmärgid.

Treeningruumid ja -võimalused

Võimalik on treenida mitmel viisil vastavalt teie soovile. Näiteks jõusaalitreen ja kardiotreen. Samuti pakume rühmatreeninguid, mis aitavad treeninguid huvitavamaks muuta.

Oma treeningute mitmekesistamine on oluline. Seetõttu on meil palju grupitreeninguid. Valikus on aeroobika, jooga, pilates ja teised. Meie treenerid aitavad teil leida just teile sobiva tee parema vormini.

TreeningruumidTreeningvõimalused
Tipptasemel jõusaalJõutreening
Kardio alaKardiotreening
Rühmatreeningute saalidRühmatreeningud
TantsustuudioTantsutreeningud
JoogaruumJooga ja pilates

Meie keskkond on loodud selleks, et tunneksite end mugavalt ja motiveeritult. Kasutage suurepäraseid tingimusi ja varustust. Nautige sportimist täiel rinnal.

Liituge Meiega Juba Täna!

Oletame teid rõõmuga vastu ja toetame sportimisel. Siili Spordikeskus sobib kõigile, kes hindavad tervislikku ja mitmekülgset treeningut.

Meie klubi kohta leiab palju erinevaid sportimisvõimalusi. Näiteks kvaliteetse jõusaali ja erinevate rühmatreeningute hulgast. Tipptasemel treenerid aitavad teil saavutada sportlikke eesmärke, kohandades treeningud vastavalt vajadustele.

Liituge täna Siili Spordikeskusega ja saate osa meie kaasahaaravast keskkonnast. Meil on olemas, et toetada teid teekonnal parema terviseni!

Photo of author

Marko Mägi