Saue Spordikeskus – Sinu Tervise Heaks Koht

Teretulemast Saue Spordikeskusesse, kus muretseme sinu tervise ja heaolu pärast. Siin saad kasutada erinevaid treeningu- ja lõõgastusvõimalusi.

Põhilised järeldused:

 • Saue Spordikeskus pakub mitmekülgseid treeninguvõimalusi
 • Olemas on ujula ja saun
 • Hinnapaketid on paindlikud
 • Pakutakse treeninguid erinevatele oskustasemetele
 • Kogenud treenerid on alati valmis abistama

Spordikeskus Saue

Saue Spordikeskus on kohaliku piirkonna spordielu süda. Siin leiate suurepärased treeninguvõimalused. Meie eesmärk on innustada teid elama tervislikku ja aktiivset elu.

Igaüks leiab meilt midagi sobivat, olenemata eelistustest. Keskuse spordisaal on varustatud kaasaegsete vahenditega. See võimaldab treenida vastavalt teie vajadustele.

Meie valikus on palju rühmatreeninguid. Need on mitte ainult lõbusad, vaid aitavad ka tugevdada keha ja hoida vormi.

Meie hinnapakettidest leiab igaüks endale sobiva. Pakume erinevaid valikuid, et igaüks leiaks midagi, mis sobib nende eelarvega. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenust igale kliendile.

Treenerite poolt juhendatud rühmatreeningudTreeningusaalUjula
Rühmatreeningud erinevate eesmärkide ja huvidega inimestele.Laia valikuga treeningmasinad ja sobivusvarustus.25-meetrine bassein ujumiseks ja veespordiks.
Tõhusad ja lõbusad treeningtunnid.Kogenud treenerid abistavad teid treeningutel.Soojad saunad lõõgastumiseks pärast treeningut.
Mitmekülgne valik, mis hõlmab aeroobikat, jõutreeningut ja joogat.Avatud igapäevaselt mugaval ajavahemikul.Hubane atmosfäär ja sõbralik personal.

Saue Ujula

Saue Spordikeskuse ujula on parim koht treenimiseks ja puhkamiseks. Seal on suur 25-meetrine bassein, mis sobib ideaalselt ujumiseks. Bassein aitab teil oma ujumisoskusi arendada.

Meil on ka lastebassein, kus lapsed saavad rõõmsalt aega veeta. See on turvaline koht, kus lapsed saavad mängida vees.

Meil on treeningud kõigile, olenemata teie ujumisoskustest. Algajad ja edasijõudnud leivad kindlasti midagi huvitavat. Meie treenerid aitavad ja juhendavad teid rõõmuga.

Vaadake kindlasti üle meie treeninggraafik, et leida endale sobiv aeg. Meie ujula on avatud kõigil nädalapäevadel. See annab teile rohkelt võimalusi ujuma tulla.

Kui soovite peale treeningut või ujumist lõõgastuda, saate seda teha meie saunas. Soe saun aitab teil lõõgastuda ja tunda end paremini.

TreeninggraafikPäevadAjad
Ujumistunnid algajateleEsmaspäev, Kolmapäev18:00 – 19:00
Ujumistunnid edasijõudnuteleTeisipäev, Neljapäev19:30 – 20:30
Avatud ujumisaegEsmaspäev – Pühapäev08:00 – 22:00

Tulge ja külastage meie ujulat, et nautida treeningut või lõõgastumist vees. Meie meeskond on alati siin, et aidata. Teie ujumiskogemus saab olema meeldiv ja mugav.

Jõusaal Saue

Meie jõusaal Saue Spordikeskuses on tuntud hea varustuse ja treenerite poolest. Siin aitame teil oma tervise- ja treeningu eesmärke saavutada. Soovime, et te treeniksite tõhusalt ja nautiksite seda.

Kvaliteetne treeningvarustus

Me kasutame väga heal tasemel treeningseadmeid. Seega saate treenida just nii, nagu soovite. Pakume nii kardiotreeninguid, jõuharjutusi kui ka funktsionaalset treeningut. Kõik vajalik on olemas.

Kogenud treenerid

Meie kogenud treenerid aitavad teil iga sammu juures. Nad suunavad, motiveerivad ning aitavad teil treeningplaani koostada. Olenemata, mis on teie eesmärgid või kogemus, leiate siit just teile sobiva plaani.

Individuaalsed treeningprogrammid

Koostame treeninguid vastavalt just teie eesmärkidele. Teie unikaalsed vajadused on meile olulised. Meie treenerid töötavad teiega, et saavutaksite soovitud tulemusi turvaliselt ning kiiresti.

Treeningtunnid

Lisaks saate valida paljude treeningute hulgast. Pakume rühma- ja individuaaltreeninguid. Leiame koos teile parima võimaluse oma eesmärkide saavutamiseks. Valik on lai ning igaüks leiab midagi endale.

TreeningtunnidKellaaegTreeningstiil
Rühmatreening BodyPump18:00-19:00Jõutreening
Tugevate naiste treening19:30-20:30Jõutreening
Funktsionaalse treeningu klass17:30-18:30Funktsionaalne treening
PersonaaltreeningKokkuleppelIndividuaalne treening

Tulge ja proovige meie jõusaali Saue Spordikeskuses. Siit leiate parima toe oma treeninguesmärkidele. Olete oodatud meiega liituma ja saate avastama elu tervislikum versioon.

Rühmatreeningud Saue

Pakume mitmekülgseid rühmatreeninguid. Need on ideaalsed kõigile fitnessi fännidele. Otsite siis lihaste kasvatust, aeroobikat või soovite lihtsalt paindlikkust suurendada, leiate kindlasti endale sobiva.

Rühmatreeningud Saue koosnevad innukatest liikmetest ja kogenud treeneritest. Peale keha vormistamise aitavad tunnid luua ka uusi sõpru. See loob unikaalse sotsiaalse ringi ja treeningpartnereid.

Lai valik treeningtunde

Meie valikus on erikujulisi tunde igasugusele maitsele ja oskustasemele. Alates energilisest zumbast ja lõpetades virgutava joogaga. Igaüks leiab midagi endale.

Meie eesmärk on iga tunni põnevaks ja motiveerivaks muuta. Treenerid on igati toeks, et see nii oleks. Nad kohandavad treeningud vastavalt sinu eesmärkidele ja vajadustele.

Tähtis on leida meelepärane treeningstiil, mis sind edasi motiveerib. Meie rühmatrennid on suurepärane koht uute stiilide proovimiseks. Saad leida endale parima treeningrutiini.

Treeningukaaslased ja motiveeriv keskkond

Rühmatreening on hea võimalus uute sõpradega tutvumiseks. Koos treenides on tegevus lõbusam. Teed uusi tutvusi ja leiate inimesi, kellega jagada oma sportlikke huvisid.

Igal treeningukaaslasel on omad eesmärgid, ent kõik jagavad soovi olla paremas vormis. Meie oleme siin selleks, et üksteist motiveerida ja toetada. Koos on treenimine rõõm.

Saun Saue Spordikeskuses

Meie saunades saad end peale treeningut mõnusalt tunda. Seal saad nautida sooja ja keha lõõgastust. See aitab sul uuesti energiat koguda ja lihaseid lõdvestada.

Meie Saunad

Spordikeskuse saunavalik on lai, igaühele midagi. Valikus on soome saun, aurusaun ja infrapunasaun. Kõik need aitavad sul keha ja vaimu hellitada.

Soojenda ja Lõõgastu

Meie saunakompleksis ootavad sind kuumad kivid soome sauna jaoks. Siin tunned, kuidas soojus keha igast otsast läbi käib. See leevendab pinget ja muudab vere käigulisemaks.

Kui eelistad niiskust, siis proovi meie aurusauna. Sealt leia ka aroomiteraapia, mis aitab stressi kõrvale lükata. Infrapunasaun pakub sügavat soojendust, mis lõdvestab lihaseid.

Tervislikud Eelised

Saunadel on palju tervisele head mõju. Lisaks lõõgastumisele, parandavad need verevoolu ja vähendavad stressi. Isegi immuunsüsteem saab tugevamaks ja kehast lähevad toksiinid välja.

Neid võib kasutada ka treeningjärgseks taastumiseks. Nad aitavad lihaseid lõdvestada ja kiirendavad nende taastumist.

SaunHindAvatud
Soome saun5€/kordE-R 07:00-22:00
L-P 10:00-18:00
Aurusaun5€/kordE-R 07:00-22:00
L-P 10:00-18:00
Infrapunasaun5€/kordE-R 07:00-22:00
L-P 10:00-18:00

Treeninggraafik Saue

Meie treeninggraafik on tehtud nii, et see sobiks hästi kõigile. Saue Spordikeskuses on mitmeid treeninguid, mille vahel valida. See aitab sul leida endale sobiva aja ja trenni.

PäevKellaaegTrenni tüüp
Esmaspäev9:00 – 10:00BodyPump
Esmaspäev17:30 – 18:30Pilates
T

Treenerid Saue Spordikeskuses

Meie treenerid aitavad teil oma treeningueesmärke saavutada. Nad on siin, et juhendada ja motiveerida teid. Kas soovite kaalust alla võtta, lihaseid tugevdada või rohkem liikuda? Meie tiim on alati valmis aitama.

Meie spetsialistid on tuntud oma teadmiste ja kogemuste poolest. Nad aitavad teil leida just teile sobiva plaani. See vastab teie eesmärkidele, ajakavale ja võimetele.

Igal treeningul kohandatakse programm just teile. Saate personaalset tagasisidet ja tuge. See aitab maksimaalselt kasu saada.

Olenemata teie kogemustest, aitavad meie treenerid teil kasvada. Nad toetavad teid, et saavutada uusi kõrgusi. Nende positiivne lähenemine tagab, et te end treenides alati hästi tunnete.

Meie treenerite teadmised ja oskused hõlmavad:

 • Tervise ja fitnessi nõustamine
 • Treeningprogrammide koostamine
 • Toitumisalane abi ja nõustamine
 • Kehakaalu juhtimine
 • Jõu- ja vastupidavustreening
 • Kardiotreening
 • Keha vormimine ja lihaste tugevdamine
 • Vigastuste ennetamine ja taastusravi
 • Individuaalne juhendamine ja grupitreeningud

“Meie treenerid armastavad oma tööd ja aitavad teil saavutada paremat vormi. Nad toetavad teid, et ületada igasuguseid takistusi. Meie treeneritega arendate oma oskusi ja leiate tõelise potentsiaali Saue Spordikeskuses!”

TreenerEriala
Mari LiisJõusaal ja kehakultuur
AndresKardiotreening ja rühmatreeningud
KristinaTervislik toitumine ja elustiil
JaanikaKeha vormimine ja pilates

Hinnad Saue Spordikeskus

Saue Spordikeskus pakub häid hindu, mis igaühele sobivad. Me soovime, et tervisesport oleks kõigile ligipääsetav ja taskukohane.

Klõpsake meie hinnapakettidele, et leida sobiv variant. Kas soovite teha jõusaalitreeninguid, rühmatreeninguid või lihtsalt saunas lõõgastuda, meie juures leiate midagi meeltmööda.

Eripakkumised

Sõbrakaardi programm: Registreeruge meie Sõbrakaardi programmi ja saate kasutada palju soodustusi. Iga külastusega kogute punkte, mida saate vahetada tasuta treeningute või saunakülastuste vastu.

Tasuta proovitreening: Tulge meie spordikeskusse ja proovige tasuta treeningut. See võimaldab teil näha meie rajatisi ja õppida tundma meie treeninguid, et teada, kas see sobib teile.

Hinnapaketid

Hinnapaketi nimetusHind kuusSisaldab
Basic29€Jõusaali treeningud
Fit & Fun39€Jõusaali treeningud, rühmatreeningud
All-Inclusive59€Jõusaali treeningud, rühmatreeningud, saunakülastused

Meil on mitmeid teisi hinnapakette koos perioodiliste soodustustega ja paindlike võimalustega. Külastage meie veebilehte või võtke ühendust, et saada rohkem infot meie hinnakirjade kohta.

Valige endale sobiv hinnakava, teades, et meie kogenud personal ja tipptasemel varustus tagavad teile suurepärase spordikogemuse.

Lastetreeningud Saue

Lastetreeningud on meie spordikeskuses väga tähtsal kohal. Pakume spetsiaalseid tunde lastele, et avastada sporti varakult. Eesmärk on toetada laste tervist ning luua koht, kus nad saavad vabalt õppida ja areneda.

Meie keskuses on treeningud kõigile lastele. Leiate nii rühmatreeninguid kui ka personaalset juhendamist. Igas vanuses ja huviga lapsele on midagi põnevat.

Treeninguid viivad läbi kogenud treenerid. Nad kasutavad palju mängulisi meetodeid, et treeningud oleksid lõbusad ja õpetlikud. Tunnid aitavad lastel paraneda füüsiliselt, õppida meeskonnatööd ning tugevdada distsipliini.

TreeningVanuserühmAeg
Rühmvõimlemine5-8 aastatEsmaspäev 16:00-17:00
Jalgpallitreening6-10 aastatKolmapäev 17:00-18:00
Korvpallitreening10-12 aastatNeljapäev 15:00-16:00

Me panustame laste mitmekülgsele sporditegemisele. Soovime, et iga laps leiaks spordist rõõmu. Tutvuge meie programmiga ning toetage oma laste tervist ja sportlikku arengut juba täna!

Leia oma uus lemmik treening Saue Spordikeskuses!

Saue Spordikeskus on parim paik uue treeningu leidmiseks. Siin on jõusaal, rühmatreeningud, ujula ning muud huvitavad võimalused. Igale soovile leiame õige lahenduse.

Meie treenerid tahavad sind aidata tervislikku teed käima. Kas soovid kaalu langetada, lihaseid arendada või lihtsalt paremini tunda, nad juhivad sind. Igal sammul toetavad sind meie asjatundjad.

Tule naudi tervislikku elu Saue Spordikeskuses. Pakume parimaid treeninguid ja head varustust koos sõbraliku õhkkonnaga. See on koht, kus treenides on rõõm.

Photo of author

Marko Mägi