Reval Spordikeskus – Sinu Tervisliku Eluviisi Valik

Tere tulemast Reval Spordikeskusse! Oleme parim treeningkeskus Tallinnas, kus saad harrastada tervislikku eluviisi. Meie keskus pakub mitmekülgseid treeningpakkumisi, suurepärast jõusaali ning mitmesuguseid rühmatreeninguid.

Põhiteadmised

 • Reval Spordikeskus on tervisliku eluviisi ideaalne koht.
 • Pakume parimaid treeningpakette ja teenuseid.
 • Meie jõusaal on varustatud kvaliteetse treeningvarustusega.
 • Rühmatreeningud aitavad saavutada tervise- ja treeningeesmärke.
 • Personaaltreening pakub individuaalset lähenemist ja tulemuslikkust.

Tule meie keskusesse ja naudi tervislikku elu! Liitu meie spordiklubiga, et kogeda parimaid treeningvõimalusi.

Reval Spordikeskuste Võimalused

Reval Spordikeskused pakuvad laias valikus tervislikke võimalusi. Meie keskustes ootavad sind parimad treeninguvõimalused erinevate spordialadega. Need aitavad sul oma tervise- ja treeningmärke saavutada.

Oleme loodud tõelise fitnessikeskusena. Siin leiad sobivaid treeninguid nii jõusaalis, rühmatreeningutel kui ka mujal. Kõik leiavad meie juurest midagi huvitavat.

Erinevad Sporditegevused

Meie keskus sobib nii uutele kui kogenud sportlastele. Pakume treeninguid nagu jõutreening, kardiotreening ja rühmatreeningud. Kõik meie treeningud on lõbusad ning aitavad keha vormida.

Sealjuures on meil kaasaegsed treeningtingimused ja tipptasemel seadmed. Tagame sulle mugava ja hea treeningkogemuse. Kõik meie ruumid on varustatud kõige vajalikuga.

“Reval Spordikeskuste keskused pakuvad mitmekesiseid treeninguid füüsilise vormi parendamiseks. Me tagame hea keskkonna oma eesmärkide saavutamiseks ja tervisliku elu nautimiseks.”

Tasuta Proovitreening

Tule ja proovi esimest treeningut tasuta. See annab sulle aimu meie kvaliteedist ja professionaalsusest. Seejärel saad langetada teadliku otsuse, kas meie keskus sobib sulle.

Avasta Reval Spordikeskuste maailm ja toeta oma tervislikku eluviisi. Me aitame sul oma treeningupidusid saavutada.

SporditegevusedPakutavad Teenused
JõusaaliharjutusedTreenerid, personaaltreening
KardiotreeningRühmatreeningud, sporditegevused
RühmatreeningudTasuta proovitreening

Jõusaal ja Treeningvõimalused

Meie Reval Spordikeskus pakub laias valikus treenimisvõimalusi. See sobib nii algajatele kui ka juba kogenud treenijatele.

Võid valida erinevaid treeningstiile, et saavutada oma eesmärke. Meie treenerid aitavad sul leida õige tee hea vormini.

Kas soovid jõusaalis trenni teha või eelistad rühmatreeninguid? Pakume tipptasemel seadmeid ja toetame ka personaaltreeningutega.

Meie jõusaal on loodud inspireerima ja aitama sind tervisliku eluviisi poole liikumisel. Siit leiad igale maitsele midagi.

Jõusaali Treeningvõimalused

 • Tipptasemel treeningseadmed
 • Jõu- ja vastupidavustreeningud
 • Kardiotreeningud
 • Rühmatreeningud
 • Personaaltreening

Kes sa ka poleks, meie treeningkeskkond on just sulle. Siin leiad alati midagi huvitavat ja arendavat.

Tule proovi meie treeninguid ja kogu uut kogemust! Oleme rõõmsad, et saame jagada sinuga rõõmu tervislikust eluviisist.

TreeningvõimalusedTreeningtüübid
JõusaalJõutreening, kardiotreening, tugevus- ja vastupidavustreening
RühmatreeningudTantsutreeningud, jooga, spinning, pilates
PersonaaltreeningIndividuaalselt kohandatud treeningprogrammid ja -nõustamine

Rühmatreeningud tervisliku eluviisi eest

Usume, et mitmekesised rühmatreeningud aitavad aktiivsemat elu elada. Keskus pakub treeninguid erinevatele oskustasemetele.

4

Meil on just Sinu jaoks treeninguid. Alates vaimustavast “Zumbast” kuni lõdvestavate “Yoga” tundideni. Igaühele midagi.

Tutvustused Rühmatreeningutest:

 1. Zumba Fitness – Tantsi, naudi ja higista koos rütmika muusikaga
 2. BodyPump – Kasuta keskmisi kaale tugevdavas ja lihaseid arendavas treeningus
 3. Yoga – Koge keha, meele ja hinge rahu, parendades samas tasakaalu ja paindlikkust

Rühmatreening annab Sulle energiat ja positiivset laengut teiste inimestega koos olles. See tugevdab vaimset ja füüsilist vormi, aidates tasakaalu leida.

TreeningKestusTase
Zumba Fitness60 minutitAlgajast edasijõudnuni
BodyPump45 minutitKõigile tasemetele
Yoga60 minutitAlgajast edasijõudnuni

Hopista rühmatreeningusse, saa tervislikumaks ja õnnelikumaks. Meie juhendame ja toetame Sind alati!

Personaaltreening – Sinu Individuaalne Tee Terviseni

Reval Spordikeskus pakub personaaltreeningu võimalust. See aitab saavutada paremat tervist ja individuaalseid eesmärke. Kogenud personaaltreenerid toetavad ja kohandavad treeninguid vastavalt sinu vajadustele.

Personaaltreening annab individuaalset tähelepanu ja juhendamist. Nii treenid efektiivselt ja saavutad soovitud tulemused. Meie treenerid on kvalifitseeritud eksperdid, kes loovad sulle sobiva treeningkava.

Kes keskenduda saavad personaalsetele eesmärkidele. Olgu selleks kaalulangetus, lihaste kasvatamine või parem üldine tervis. Treeningud ja juhend vastavad sinu vajadustele. Treenereid motiveerivad max tulemised.

Kasu personaaltreeningust:

 • Individuaalne tähelepanu ja juhendamine
 • Treeningkava kohandatud sinu eesmärkidele
 • Tehnika ja õige kehahoiaku õpetamine
 • Progressi jälgimine ja hindamine
 • Motivatsioon ja toetav keskkond

Vali personaaltreening ja treeni just sinule suunatult. Meie treenerid aitavad saavutada parimaid tulemusi ning tagavad tervisliku treeningu.

Personaaltreeningu PakettKestusHind
Treening Starter4 nädalat150€
Treening Pro8 nädalat280€
Treening Elite12 nädalat400€
Treening Premium24 nädalat750€

Eelised Reval Spordikeskuse Külastamisel

Kui külastate Reval Spordikeskust, leiad palju eeliseid. Neid võimalusi ei unusta sa kergesti. Me keskendume tervislikule elule ja oleme Eesti parim treenimiskoht.

Tippklassi Rajatised

Meie klubi on varustatud parimate seadmete ja rajatistega. Need aitavad sul oma eesmärke saavutada. Olgu sul vaja jõusaali või rühmatreeninguid – meie juures leiad just, mida vajad.

Tipptasemel Treeningprogrammid

Pakume palju erinevaid treeninguid. Meil on midagi igale maitsele. Kas tahad vormis püsida, kaalu kaotada või tugevamaks saada? Meie treenerid leiavad sulle sobiva plaani.

“Reval Spordikeskus on tõeline mekka treenimiseks. Nende spordiklubi terviklikud teenused ja kvaliteetsed rajatised annavad võimaluse saavutada oma unistuste vorm ning nautida tervislikku ja aktiivset elu.”

– Kristiina, rahulolev spordiklubi liige

Kogenud Personaaltreenerid

Meil on kogenud personaaltreenerid. Nad aitavad sul konkreetseid eesmärke saavutada. Igaüks saab endale personaalprogrammi ja julgustust jagub kogu aeg.

Mitmekülgsed Lisateenused

Meil on ka mitu muud teenust, mis elu paremaks teevad. Spaas ja massaažis saad mõnusalt lõõgastuda. Spordipoes ootavad sind head treeningvahendid.

Liikmeskonna Eelised

Oma liikmeks olemine toob palju lisahüvesid. Saad soodustusi ja treeninguid erinevaid. Lisaks korraldame üritusi, nagu laagrid ja võistlused, et sinusugustel motiveeritus püsiks.

Ootame teid külastama Reval Spordikeskust, kus ootavad ees paljud kasulikud eelised. Oleme siin, et toetada sinu tervist, ja aidata eesmärke saavutada.

Tervisliku Eluviisi Olulisus

Tervislik eluviis on igaühe jaoks oluline. See aitab meil end hästi tunda ja hoiab ära palju haigusi. Reval Spordikeskus aitab Sul olla tervislik ja õnnelik.

“Tervislik eluviis on meie toetaja igapäevaelus. See tähendab head toitumist, sporti, puhkust ja positiivset meelt. Reval Spordikeskus aitab teha tervislikud valikud kergeks osaks meie elust.”

– Reval Spordikeskus

Tervise ja Heaolu Parandamine

Võtmesõna paremaks terviseks on tervislik eluviis. Regulaarne trenn, tervislik toit ja uni tugevdavad meie kaitsevõimet, elujõudu ja vähendavad stressi. Reval Spordikeskus aitab Sul neid saavutada mitmesuguste treeningute ja teenustega.

Tervisehädade Ennetamine

Hea vahend haiguste ärahoidmiseks on tervislik elustiil. See tähendab trenni ja õiget toitu, mis vähendab haigestumise riski. Reval Spordikeskus toetab Sind asjatundlikult, et hoida tervist paremas vormis.

Tervisliku Eluviisi Toetamine Reval Spordikeskusega

Reval Spordikeskus on kohaks, kus õppida tervislikke eluviise. Siin saad treenida mitmel viisil ja alati professionaalide juhendamisel. Liitu meiega, et järgida tervislikku rada elus just täna!

Liikmelisuse Plaanid ja Hind

Meil on suur rõõm tutvustada Reval Spordikeskuse mitmekesiseid liikmelisuse plaane. Need on kohandatud kõigile vajadustele ja eelarvetele. Meie eesmärk on, et kõik leidaksid endale sobiva liikmelisusplaani tervena ja aktiivsena püsimiseks.

Piiratud liikmelisus

Reval Spordikeskuse pakutav piiratud liikmelisus sobib hästi neile, kes ihkavad tipptasemel rajatisi kasutada. See pakub madalamat kuutasu ja piiramatut ligipääsu spordikeskusele.

Isiklik treeningplan meie treeneri juhendamisel

Meie personaaltreening võimaldab sul saavutada tervisliku ja treeningueesmärgid. Kogenud treenerid loovad sinu jaoks isikliku treeningplaani. See sisaldab isiklikku treeningkava, toitumisnõustamist ja jälgib tulemusi, et saavutaksid oma eesmärgid.

Perepakett

Too oma pere ja sõbrad Reval Spordikeskusesse treenima. Meie perepakett pakub kõigile võimaluse nautida meie treeninguid ja rajatisi. Seda vaheldusrikka ja paindlikku paketi.

“Reval Spordikeskuse liikmelisuse plaanid annavad klientidele suurepärase võimaluse treenida kvaliteetselt ja taskukohase hinnaga. Meie keskus pakub mitmekülgseid treeninguid ja meil on sõbralik ja kogenud personal. Meie siht on aidata saavutada tervise- ja treeningueesmärke, aidates luua tervislikumat elustiili.”

Tagame, et meie liikmelisuse hinnad on taskukohased ja õiglased. Kliendi rahulolu on meile esmase tähtsusega. Püüame pakkuda parimat väärtust meie treenijatele.

Liikmelisuse PlaanKuu LiikmemaksEelised
Piiratud Liikmelisus€29.99– Piiramatu juurdepääs jõusaalile ja rühmatreeningutele
– Tasuta personaaltreeningu konsultatsioon
– Soovitused toitumise ja treeningu kohta
Isiklik Treeningplan€49.99– Personaaltreening 1 kord nädalas
– Individuaalne treeningkava ja toitumisnõustamine
– Jälgime sinu tulemusi ja edusamme
Perepakett€79.99– Piiramatu juurdepääs kõigile pereliikmetele
– Rühmatreeningud ja jõusaali kasutamine
– Soovitused tervisliku eluviisi edendamiseks

Oleme õhinaga valmis teid tervitama ja ootama, millal te liitute Reval Spordikeskusega. Tule ja liitu meie energilise kogukonnaga. Hakka nautima tervislikke treeninguid ja meie imelisi rajatisi Tallinnas!

Kuidas Ühineda Reval Spordikeskusega

Kui tahad tervislikult elada, on Reval Spordikeskuse liitumine kerge! Järgi lihtsaid samme ja naudi meie klubi treeninguid.

Registreerimisprotsess

1. Külasta www.revalspordikeskus.ee

2. Leia endale sobiv asukoht ja vaata hinnakirju ning liikmelisuse plaane.

3. Vali, milline plaan sinu vajadusi kõige paremini rahuldab.

4. Täida liitumisvorm isikuandmetega ja vali treeningplaan.

5. Kinnita oma valik, maksa ja saa liikmelisuse kinnitus.

Liitumise eelised

Meie klubis liitumisega avaneb sul võimalus:

 • piiramatu treeningutele ja jõusaalile juurdepääs
 • kasutada tipptasemel varustust
 • osaleda mitmekesistel rühmatreeningutel
 • kasutada personaaltreeningute teenust
 • sahistada nõu kogenud treeneritelt
 • luua treeningtingimustes mõnusa atmosfääri

Tule meiega liituma!

Ootame sind avasüli meie spordiklubisse! Siin saad parimaid tingimusi tervislikuks ja aktiivseks eluks. Liitu kohe ning alusta teekonda parema tervise poole!

Liitumisprotsessi sammJuhised
1Külasta meie veebisaiti aadressil www.revalspordikeskus.ee
2Leia sobiv asukoht ja tutvu hinnakirjaga
3Klõpsa valitud liikmelisuse plaanile ja täida liitumisvorm
4Tee makse ja saa kinnitust meie spordiklubi liikmelisuse kohta

Reval Spordikeskuste Asukohad

Reval Spordikeskused asuvad üle Tallinna. Nad pakuvad mitmeid kohti, mis on heaks abiliseks tervisesportlaste jaoks.

Reval Spordikeskus Kesklinnas

AadressAvatudTelefon
Tartu mnt 111E–R 07:00–21:00
L–P 09:00–18:00
+372 123 4567

Reval Spordikeskus Mustamäel

AadressAvatudTelefon
Mustamäe tee 55E–R 08:00–22:00
L–P 10:00–20:00
+372 987 6543

Reval Spordikeskus Nõmmel

AadressAvatudTelefon
Pärnu mnt 320E–R 06:00–23:00
L–P 08:00–21:00
+372 543 2109

Iga Revali spordikeskus on hästi ligipääsetav ja pakub parimaid tingimusi. Elagu sa kesklinnas, Mustamäel või Nõmmel, leiad meie juurest suurepärase koha tervisespordiks.

Küsi Rohkem Teavet

Oled huvitatud tervislikust eluviisist? Tahad teada saada, mida meie treeningkeskus pakub?

Võta meiega ühendust ja küsi julgelt! Meie tiim aitab Sul alustada tervislikumat elu. Meie eesmärk on su treeninguid toetada ning aidata iga sammul.

Ootame Sind meie treeningkeskusesse. Seal ootavad mitmekülgsed treeningud ja rühmatreeningud. Astu meie spordiklubisse ja näed, kuidas meie abiga saavutad parema tervise. Võta esimene samm tervislikuma mina poole!

Photo of author

Marko Mägi