Rakvere Spordikeskuse – Sinu Treeningu Paradiis

Avasta Rakvere Spordikeskuse lai treeningvalik! Tule ja leia enda armas spordiala.

Põhikokkuvõtted

 • Rakvere Spordikeskus on ideaalne koht treenimiseks ja spordi nautimiseks Eestis.
 • Pakume mitmekesiseid treeningvõimalusi erinevatele spordialadele.
 • Meie jõusaal ja ujula tagavad kvaliteetsed treeningtingimused.
 • Rakvere Spordikeskuse treeningpakettide hulgast leiate endale sobiva valiku.
 • Oleme pühendunud teie heaolule ning meie treenerid ja personal on alati valmis teid abistama.

Spordikeskuse tutvustus

Saage tuttavaks Rakvere Spordikeskusega, kust leiate palju treeningvõimalusi erinevatele aladele. Meie jõusaal sobib igale tasemele. Ujumine meie basseinis on suurepärane viis aktiivseks olemiseks. Me tõesti hoolime tervisest ja spordist ning pakume treeni-nõustamist.

Jõusaal

Meie spordikeskuses on suurepärane jõusaal. Seal on mitmekesine varustus, mis aitab teil saavutada oma eesmärke. Kas soovite tugevamaks või vastupidavamaks saada, meie koht sobib hästi.

Meie treenerid aitavad teil treeningplaane koostada. Nad õpetavad ka, kuidas harjutusi õigesti teha, et maksimaalselt tulemusi saavutada.

Ujula

Meie spordikeskuse ujula on super koht, kus värskes vees lõõgastuda. Seal saate ujuda, teha vesiaeroobikat või lihtsalt mõnuleda mullivannis. Ujumine on hea keha treenimise meetod ja meie treenerid aitavad tehnika ja vastupidavusega paremaks saada.

Olgu teie eesmärk keha tugevdamine või lihtsalt stressi maandamine, meie ujulas on selleks kõik võimalused.

“Rakvere Spordikeskus sobib hästi nii spordihuvilistele kui ka tervisesportlastele. Meil on palju erinevaid treeninguid ning professionaalsed treenerid aitavad teid. Tule ja avasta spordi lõbu Rakvere Spordikeskuses!”

TreeningumisvõimalusedPakutav sport
JõusaalVastupidavustreening, jõutreening, lihaste tugevdamine
UjulaUjumine, vesiaeroobika, lihaste lõdvestus

Jõusaali treeningud

Meie jõusaalis leiavad koha nii algajad kui kogenud sportlased. Siin saab treenida mitmesugustel tundidel, mis aitavad jõudluse ja vastupidavuse kasvu suurendada. Jõusaal on kohaks, kus saab tõhusalt ja turvaliselt harjutada.

Meie treenerid on tipptasemel ja toetavad teid professionaalselt. Nad juhendavad ja innustavad teid endast parimat andma. Teie tehniline sooritus ja ohutus on alati neil silma peal.

Kui otsite uusi väljakutseid või kavatsete treeninguid muuta, siis meie abiks. Isiklikud treeningkavad, mis sobivad just teile, on meie treenerite leivanumbri taga. Julgustame teid seadma eesmärke, mida on ka reaalselt võimalik saavutada.

“Jõusaalis treenimine mõjub hästi kehale ja vaimule. See aitab isiklikku võimekust parandada ja enesekindlust tõsta. Päevi täidavad positiivsed energiavood.” – Erika, treeninguhuviline

Treeningute valik jõusaalis

Jõusaal pakub laia valikut treeningvõimalusi. Siin on võimalik tegeleda jõu- ja vastupidavustreeninguga, kardio- ja lihastreeningutega.

 • Jõutreening
 • Kardiotreening
 • Tugevusalade treening
 • Funktsionaalne treening
 • Lihasvastupidavuse treening

Olenemata eesmärkidest ja eelistustest, leiab igaüks siit midagi. Meil on suur valik seadmeid, mis tagavad kvaliteetse treeningu erinevatele lihasgruppidele.

Ujula ja veespordialad

Rakvere Spordikeskuse ujulas leidub palju erinevaid veespordialasid. Need sobivad hästi kõigile – nii noortele kui ka vanematele. Enamik inimesi peab ujumist üheks parimaks keha treenimise meetodiks. See on seetõttu, et ujumine arendab erinevaid lihasgruppe ja parandab vastupidavust, tugevust ning painduvust.

Meie treenerid on eksperdid veespordialades. Nad õpetavad nii algajaid kui ka kogenud ujujaid. Kui soovite õppida ujumise põhilisi võtteid või täiustada oma võistlusoskusi, on meie meeskond teie jaoks olemas.

Lisaks ujumisele toimuvad meil tunnid, nagu vesiaeroobika ja veevõimlemine. Need on suurepärased viisid jõusaalitreeningu kõrval muu hulgas trenni teha. Koos meiega saate luua treeningplaani, mis vastab just teie soovidele ja aitab teil vees liikumist nautida.

Ujula ja veespordialadKestusTreeningüksikuidTaseme sobivus
Ujumiskursus algajatele6 nädalat10-15Algajad
Vesiaeroobika45 minutit20-30Kõik tasemed
Veepõhine toonusesseadmel treening60 minutit10-15Kõik tasemed

Kõikidele, kes soovivad oma keha vormis hoida, kaloreid põletada ja lõõgastuda, on ujula ja veespordialad suurepärane valik. Ootame teid meie juurde Rakvere Spordikeskuses, kus saate nautida kvaliteetset treeningut Eesti kaunimas linnas. Koos töötades saavutame imelised tulemused!

Rühmatreeningud

Pakume nii erinevas olevaid rühmatreeningud mitmele vanusele. Programmid ulatuvad pilatesest ja joogast kuni tantsuni ja HIIT treeninguteni. Kõik meie trennid on energilised ja lõbusad, ühendades meelelahutuse ja treeningu.

Rühmatreeningute valik

Meie rühmatreeningud pakuvad suurt valikut erinevaid stiile ja intensiivsusi. Neid on nii algajatele kui edasijõudnutele. Igaüks leiab kindlasti sobiva treeningu.

Meil on palju populaarseid trenne:

 • Pilates: Süvalihaste tugevdamine ja keha tasakaal
 • Jooga: Painduvuse arendamine ja vaimse heaolu edendamine
 • Tantsutreening: Rütmilised tantsuliigutused ja füüsilise koormuse suurendamine
 • HIIT: Intervalltreening kõrge intensiivsusega harjutustega

Pakume ka teisi kui zumba, spinning ja bodypump. Kõik treeningud on juhendaja juhtimisel, tagades ohutu ja tõhusa treeningu.

Miks valida meie rühmatreeningud?

Meie rühmatreeningutel on palju eeliseid:

 1. Treenite koos teistega. See tugevdab meeskonnavaimu ja motiveerib rohkem pingutama.
 2. Rühmatrennid on energilised ja hõlmavad terve keha. Nad pakuvad suurepärast südant koormavat treeningut.
 3. Meie kogenud treenerid abistavad õigete tehnikate leidmisel ja motiveerivad eesmärkide poole liikuma.
 4. Treeningud on mitmekülgsed, hoides treeningut huvitavana. Nad treenivad erinevaid kehaosi ning parandavad vastupidavust ja jõudu.

Ühinege meiega. Leidke uus viis treenimiseks Rakvere Spordikeskuses. Luige trennidega, nautige ja leidke fitnessi sõpru.

RühmatreeningKestusTreeningu tüüp
Pilates60 minutitJõuline ja süvalihaseid tugevdav
Jooga60 minutitPainduvust arendav ja stressi vähendav
Tantsutreening45 minutitRütmiline ja energiline
HIIT30 minutitKõrge intensiivsusega intervalltreening

Laste treeningud

Meie spordikeskus on avatud kõigile lastele. Pakume palju erinevaid treeninguid. Need aitavad lastel tugevamaks saada ja uusi oskusi õppida. Lisaks on lapsed treenides rõõmsad ja teevad uusi sõpru.

Vanusele ja oskustele vastavate trennidega tegeleme juba pikka aega. Lapsed saavad valida mitme spordiala vahel. Treenime Rakveres ja tahame, et lapsed naudiksid sporti.

Treeningprogrammid lastele

Meie trennide ajal mängime palju. Lapsed õpivad erinevaid spordialasid. Treenerid aitavad ja innustavad lapsi alati.

Lasti julgustamine eesmärke seadma on meil oluline. Meie trennid toetavad meeskonnatööd. Selle peamine viis on läbi mängude õppimine.

Spordialad lastele

Rakvere Spordikeskusel on palju spordialasid lastele:

 • Jalgpall
 • Korvpall
 • Tennis
 • Jõusaal
 • Võimlemine
 • Judo

Meie juures on kõik, mida lastel vaja. Turvalised treeningvahendid ja toredad treenerid. Nemad õpetavad lastele kõiki spordialasid hästi.

SpordialaTreeningute aegHind kuus
JalgpallEsmaspäev ja Kolmapäev 16:00-17:3030€
KorvpallEsmaspäev, Kolmapäev, Reede 15:30-17:0025€
TennisTiistapäev, Neljapäev 16:00-17:3035€
JõusaalTeisipäev ja Neljapäev 16:30-18:0040€
VõimlemineEsmaspäev ja Kolmapäev 17:00-18:3030€
JudoKolmapäev, Reede 17:30-19:0030€

Lapsed saavad õhtuti meil treenida. Tundide ajad sobivad hästi ka kooliga kokku. Ootame kõiki, et koos lõbusalt sporti teha ja kasvada.

Anke oma laps meile trenni proovima! Rakvere Spordikeskusel on põnevaid tegevusi kõigile. Pakume kvaliteeti ja toetust iga lapse huvides.

Tervisekontroll ja -nõustamine

Rakvere Spordikeskus ei paku ainult treeninguid. Meie teenuseid kuuluvad ka tervisekontroll ja -nõustamine. Need aitavad kogeda paremat tervist ja heaolu.

Meie tiim hõlmab kogenud treenereid ja tervisespetsialiste. Nad aitavad alustades füüsilise vormi hindamisest. Jätkates terviseanalüüsiga, mille käigus saate teada oma KMI ja muud olulised näitajad.

Meie treenerid koostavad personaalseid treeningplaanid vastavalt teie eesmärkidele. Igal ühel meist on erinevad eesmärgid, võimed ja ajad. Siiski aitavad meie treenerid leida sobivaid harjutusi neist igaühele.

Tervisespetsialistid annavad samuti nõu toitumise ja tervise kohta. Neil on teadmised tasakaalustatud toitumise, vitamiinide ja une kohta. Nad aitavad parendada halbu harjumusi ja valmistavad teie jaoks ette isikliku plaani.

Rakvere Spordikeskuse teenused aitavad sajani parema terviseni. Me oleme siin, et jagada teiega teadmisi ja juhiseid. Tulge meid külastama ja näete, mis muutusi me saame teie tervise ja treeningurežiimi jaoks teha.

Spordikeskuse rajatised

Rakvere Spordikeskus annab inimestele võimaluse kasutada tipptasemel treeningpaiku. Meie eesmärk on tagada, et kliendid naudivad treeningut ja spordi tegemist.

Jõusaal

Meie keskuses on lai ja hästi varustatud jõusaal. See on mõeldud keha vormimiseks ja tugevdamiseks tõhusalt. Meie jõusaalis on seadmed nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Meie treenerid aitavad kohapeal tagaluua õige treeningtehnika. Nad annavad ka individuaalset juhendamist.

Ujula

Ujula on ideaalne koht veesportide ja ujumisoskuste täiustamiseks. Siit saate energiat vee jõust ja lõõgastuda. Seal on soojendusega bassein ja saunad treeningute järel taastumiseks.

Spordiväljakud

Keskuses on mitu spordiväljakut, kus saab mängida jalgpalli, korvpalli ja tennist. Need väljakud sobivad mängudeks sõpradega või treeninguks. Pakume ideaalseid tingimusi kõikidele spordiüritustele.

Pallisaalid

Kui armastate võrkpalli, saalihokit või muud pallimängu, siis meil on teile kaasaegsed saalid. Nautige pallimänge ja treeninguid meie treenerite või sõpradega. Need saalid on sobivad aktiivseks spordiks ja oma oskuste arendamiseks.

Rajatised loovad meelepärase keskkonna spordiga tegelemiseks. Meie keskus aitab parandada füüsilist vormi, tugevdada tervist ja arendada spordioskusi. Rajatiste mitmekülgsus aitab kõigil saavutada oma eesmärke.

Treeningpakettide valik

Pakume erinevaid treeningpakette, nagu personaaltreeningud ja rühmatreeningud. Need aitavad teil oma eesmärke saavutada. Meie treenerid aitavad teil leida just teile sobiva treeningpakketi.

Igale inimesele on meil midagi. Olgu soovite kaalust alla võtta, lihaseid treenida või paremas vormis olla. Meie meeskond on alati valmis aitama.

Personaaltreeningud

Personaaltreeningud on suunatud just teile. Kogenud treenerid vaatavad teie eesmärke. Nad loovad teile sobiva treeningplaani. See võib olla kaalulangetus, lihaste kasvatamine või täpsem sportlik eesmärk.

Meie treenerid on teie toetajad igal sammul. Nad aitavad, innustavad ja juhendavad teil edukaks saada.

Rühmatreeningud

Meie rühmatreeningud ühendavad inimesi ühise eesmärgiga. Teid ümbritsevad samasugused entusiastid. See loob treeningutes lõbusa ja motiveeriva keskkonna.

Mis treeningutega tegu pole tähtis. Olgu see jõutreening, kardio või funktsionaalne treening. Meie treenerid aitavad ja tagavad, et treeniksite targalt ja ohutult.

Spordialaspetsiifilised treeningud

Kui teile meeldib mingi kindel sport, on meil teie jaoks midagi erilist. Kas siis jalgpall, jooks või tennis? Meie treenerid jagavad parimaid nõuandeid, et aidata teil oma mängu parandada.

Meil on spetsialistid igas valdkonnas valmis aitama. Nad toovad oma kogemusi, et teie saaksite parem olla.

Olgu siis teie eelistuseks personaal- või rühmatreeningud, leiate meilt sobiva lahenduse. Me aitame luua treeningplaani, mis vastab just teie soovidele.

Tulge meie Rakvere Spordikeskusesse. Siit leiate mitmeid erinevaid pakette, mis muudavad teie naeratuse veelgi laiemaks.

Külasta meid

Ootame teid külastama Rakvere Spordikeskust. Siin avastate palju treeningvõimalusi. Meie uksed on lahti neile, kes hindavad tervist ja sporti.

Meie treenerid ja töötajad pakuvad parimat teenindust Rakvere Spordikeskuses.

TreeningvõimalusedTasudAvamisajad
Jõusaal30€/kuusE-R 7:00-21:00, L-P 9:00-18:00
Ujula25€/kuusE-R 6:00-22:00, L-P 8:00-20:00
Rühmatreeningud15€/tundVaata treeningkava
Personaaltreeningud40€/tundKokkuleppel

Tule ja naudi meie kaasaegseid treeningsaale. Osale professionaalsete treenerite juhendamisel toimuvates tundides. Ootame teid Rakvere Spordikeskuses.

Kontakt

Kas teil on küsimusi või soovite teada saada Rakvere Spordikeskuse kohta rohkem? Võtke meiega ühendust. Meie meeskond aitab alati ja vastab teie küsimustele.

Photo of author

Marko Mägi