Rae Spordikeskuse Kõrgetasemeline Fitnessielamus

Tere tulemast Rae Spordikeskusesse! Me soovime pakkuda sulle kõrgetasemelist fitnessielamust. Siin on sul võimalus nautida erinevaid treeninguid ja uusi rajatisi. Me panustame personaalsesse teenindusse just sinu vajadustest lähtuvalt. Ootame sind meie hubasesse keskkonda keskenduma tervise edendamisele.

Peamised mõtted

 • Rae Spordikeskus pakub mitmekülgseid treeninguid ja kaasaegseid rajatisi.
 • Pakume personaalset lähenemist igale külastajale.
 • Rae Spordikeskusel on erinevad teenused, nagu rühmatreeningud ja personaaltreeningud.
 • Asukoht on mugav ning spordikeskusega on hea ühendus.
 • Tutvu hinnapoliitikaga ja registreeri end sobivale paketile.
 • Osale erinevatel sündmustel ja võistlustel Rae Spordikeskuses.

Rae Spordikeskuse Treeningud

Rae Spordikeskus pakub laia valikut treeninguid, mis igaühele sobivad. Saad teha jõusaalis trenni, osaleda rühmatreeningutes või proovida uusi asju.

Meie eesmärk on, et saaksid treenides end hästi tunda. Treening peaks aitama su eesmärke saavutada. Meie treenerid on väga kogenud ja innustavad, nad toetavad sind igati.

“Rae Spordikeskus on minu jaoks nagu teine kodu. Siin toimuvad mitmekülgsed treeningud, mis sobivad kõigile. Lisaks on treenerid alati sõbralikud ja abivalmid ning teevad kõik, et saaksin end siin hästi tunda.”
– Ene, püsiklient

Me paneme rõhku erinevatele treeningutele, et igaüks leiaks midagi sobivat. Meil on erinevad rühmatreeningud, näiteks tantsutreeningud ja jõutreeningud. Pakume ka personaalset tuge, kui soovid eriti tähelepanu.

Et leida endale sobiv aeg treenimiseks, vaata meie tunniplaani. See annab ülevaate, millal millised treeningud toimuvad. Tunnid saad valida vastavalt oma ajagraafikule, vaadates meie veebilehelt või kohapealt.

Treeningute näited

TreeningKirjeldus
Rühmatreening BodyPumpRühmatreening, kus kasutatakse hantleid ja kangi. Arendab tugevust ja kestvust.
JõusaalitreeningJõusaalis treenimine varustuste abil. Meie treenerid aitavad sul eesmärke seada ja neid saavutada.
Dance FitnessElav ja lõbus tantsutreening, mis aitab põletada kaloreid. Parandab koordinatsiooni ja sobib kõigile, olenemata kogemusest.

Ülevaade meie treeningutest aitab valida just sinule sobiva. Vali treening, mis sulle rõõmu teeb, ja kuula oma keha.

Rae Spordikeskuse Rajatised

Meie spordikeskus on täis uusimaid rajatisi, mis aitavad igatüht oma eesmärke saavutada. Seal on jõusaal, kus leiad kvaliteetse varustuse lihaste arendamiseks ja jõudu treenimiseks. Spordisaalides toimuvad mitmed erinevad treeningud, pakkudes füüsilist koormust.

Pärast treeningut saad lõõgastuda ja taastuda meie pakutavate mugavuste abil.

Siin on mõned meie rajatiste esiletõstmised:

Kvaliteetne jõusaalivarustus

Meie spordikeskus pakub tipptasemel jõusaalivarustust. See on nii algajatele kui kogenud sportlastele. Seal on erinevad masinad, vabade raskuste ala ja kardioseadmed.

Need võimaldavad sul treenida vastavalt oma vajadustele.

Mitmekülgsed spordisaalid

Pakume erinevaid saale, kus toimuvad erinevad trennid. Sealt leiad nii rühmatreeninguid, joogat kui ka poksit. Igaüks leiab sobiva treeningstiili.

Meil on ka eraldi ruumid jõu- ja kardiotreeninguteks.

Lõõgastus- ja taastumisvõimalused

Meie keskus pakub pärast treeningut välja puhkamisvõimalusi. Saad kasutada massaaži, sauna ja muid võimalusi. Need aitavad lihaseid lõdvestada ja keha taastada.

Kvaliteetne jõusaalivarustus

Meie spordikeskus on tuntud suurepärase jõusaalivarustuse poolest. Selle eesmärk on teenindada erinevaid inimesi kogu komplektiga. Olenemata sinu eesmärkidest, leiad meilt sobiva varustuse.

Meie eesmärk on hoida kõik rajatised alati puhtana ja korras, et saaksid nautida parimat kogemust.

Personaalne Lähenemine

Rae Spordikeskus hoolitseb, et igaüks saaks personaalset tuge. Iga külastaja saab treeningud, mis sobivad just talle. Me usume, et kõigil on erinevad eesmärgid ja vajadused, seega oleme siin, et toetada ja juhendada.

Kui valite Rae Spordikeskuse, saate isikliku treeneri. Ta aitab luua plaani, mis vastab just sinu eesmärkidele. Ta aitab tasakaalustada treeningud, toitumise ning puhkuse, et saaksite oma eesmärke saavutada.

Kas teil on eesmärgiks kaalust alla võtta, lihaseid kasvatada või lihtsalt vormis püsida? Meie treenerid toetavad ja motiveerivad teid. Lisaks annavad nad personaalseid soovitusi, et treeningud oleksid efektiivsemad.

Me teame, et hea enesetunne tuleneb erinevatest allikatest. Seepärast pakume füsioteraapiat ning massaaži ka taastumiseks. Nende teenustega loome eeldused, et saaksite trennist maksimumi võtta.

Rae Spordikeskus on kui teie isiklik tugi treeninguteks ja elustiiliks. Me hoolime teie edust ja pühendume teile täielikult. Meie eesmärk on aidata teil saavutada oma fitnessieesmärgid ning luua harjumused, mis jäävad kestma.

Eelised personaalse lähenemise valimisel:

 • Individuaalne treeningplaan vastavalt sinu eesmärkidele
 • Üks-ühele juhendamine treeningutes
 • Paindlikkus treeningaegade osas
 • Isiklik toe ja motivatsiooni saamine treenerilt
 • Laia valiku teenused ja võimalused heaolu parandamiseks

Rae Spordikeskuse Teenused

Rae Spordikeskus pakub palju teenuseid, mis muudavad treenimise lahedamaks.

Rühmatreeningud

Kuulud tegevustest meeleldi? Siis meie rühmatreeningud sobivad sulle hästi. Need on täis mitmekesiseid tegevusi, nagu tants ja tugevdamine. Kogenud treenerid aitavad sind iga sammu kaasa.

Personaaltreeningud

Kui tahad rohkem tähelepanu, võiksid valida personaaltreeningud. Meie treenerid aitavad sul koostada sobiva plaani ja annavad sulle väärtuslikku nõu.

Massaažid ja saunad

Treeningust väsinud? Proovi meie massaaži ja sauna. Meie massöörid lõdvestavad sinu lihased ning saunameistrid pakuvad meeldivat saunakogemust.

Meie tiim tagab, et see aeg oleks sulle täielik lõõgastusehetk.

TeenusHind
Rühmatreeningud10 € üksik tund
65 € 10 korra kaart
Personaaltreeningud35 € üksik tund
300 € 10 korra kaart
MassaažidAlates 25 €
SaunadTasuta spordikeskuse liikmetele

Meie klientidele öeldu:

“Rae Spordikeskuse teenused on mulle suureks abiks olnud. Nende rühmatreeningutega olen leidnud enda jaoks uusi lemmikstiile ja saanud professionaalset juhendamist. Ka massaažid ja saunad on suurepärased, aitavad mõnusalt lõõgastuda pärast intensiivset treeningut.”
– Mari, rahulolev klient

Tule ja avasta Rae Spordikeskuse mitmekülgseid teenuseid ning naudi meie kõrgetasemelist fitnessielamust!

Spordikeskus Rae Asukoht

Rae Spordikeskus on Tallinnas, Rae vallas. See on suurepärane koht kõigile, kes armastavad trenni teha. Keskus on lähedal kesklinnale ja hea transpordiga.

Leiutad selle aadressi kergesti – Lehmja tee 5, Peetri alevik. See on vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast. Seal on palju parkimiskohti, nii et auto parkimise pärast pole vaja muretseda.

Keskuse broneerimiskeskus asub kohe peaukse juures. Seal saad head teenindust ja asjatundlikku abi. Ümberringi on bussiliinid ja rongipeatus, mis teevad keskuse külastamise lihtsaks.

Spordikeskus Rae Kontakt

Kui teil on küsimusi Rae Spordikeskuse kohta, võtke meiega ühendust. Meil on hea meel vastata ja jagada infot. Räägime meie pakutavatest treeningutest ja teenustest.

Kontaktandmed:

Telefon: +372 1234 5678

E-post: [email protected]

Aadress: Pargi tee 1, 12345 Tallinn

Ootame teie kõnesid ja kirju. Oleme valmis leidma teile sobiva treeningvõimaluse Rae Spordikeskuses.

Rae Spordikeskuse Hinnad

Meie eesmärk on pakkuda hea hinnaga kvaliteetset fitnessteenust. Me tahame, et igaüks saaks hõlpsasti tervislikult treenida. Lisaks inspireerime rohkem sportima kõikjal.

Pakume erinevaid liikmeplaanide valikuid. Nii leiad kindlasti just sinule sobiva. See aitab teha treenimise mugavaks ja meeldivaks.

Liikmeplaanid

Meie keskus pakub mitut liikmeplaani, mis lasevad treenida just nii, nagu tahad. Siin on mõned meie kliki lemmikud:

LiikmeplaanHind (kuutasu)
Täisliige29€
Õpilane (kehtiva õpilaspiletiga)19€
Pensionär (vanus üle 65)19€

Meie liikmeplaanid pakuvad piiramatu rajatiste kasutamise võimalust. Nautige jõusaale, rühmatreeninguid ja saunu ilma piiranguteta.

Treeningupaketid

Lisaks on meil mitmeid treeningupakette vastavalt sinu eesmärkidele või huvidele. Siin on mõned neist:

 1. FitStart pakett – Ideaalne neile, kes soovivad alustada tugeva baastasemega.
 2. ShapeUp pakett – Aitab kaalu langetada ja keha vormida professionaalse juhendamisega.
 3. StrengthFocus pakett – Spetsiaalselt mõeldud jõusaali sagedast külastajatele, kes soovivad tuge jõunäitajate parandamiseks.

Ootame sind Rajale, kus saad valida just sulle sobiva hinnapaketi ja treeninguvõimaluse. Külasta meid ja leia parim viis oma tervise ja enesetunde parandamiseks.

Rae Spordikeskuse Sündmused

Tule ja naudi meie mitmekülgseid sündmusi. Need pakuvad unustamatuid hetki ja muudavad treeningu põnevaks. Rae Spordikeskuse üritused aitavad uusi sõpru leida.

Igal kuul korraldame erinevaid võistlusi. Saad proovida oma oskusi ja võistelda spordisõpradega. Valikus on jooks, ujumine, võrkpall ja jalgpall. Nii leiab igaüks midagi huvitavat.

Lisaks võistlustele teeme temaatilisi pidusid. Lõbus on end teemakohaselt kostümeerida ja koos teistega pidutseda. See loob suurepärase meeleolu.

Oleme uhked oma spordikeskuse üle. Soovime pakkuda rohkemat kui treeninguid. Meie üritused toovad uusi kogemusi, panevad sind proovile ja innustavad suuremateks saavutusteks.

Liitu meiega ja naudi spordirõõmu koos. Ootame sind kohale!

Photo of author

Marko Mägi