Rapla Spordikeskus – Sinu Tervise Heaks!

Tutvustame Rapla Spordikeskust, kus on jõusaal ja ujula ning rühmatreeningud. Siin saad hoolitseda oma tervise eest.

Põhilised punktid

 • Rapla Spordikeskus on professionaalne treeningkeskus Raplas
 • Pakume jõusaali, ujulat ja mitmekesiseid rühmatreeninguid
 • Meie personaaltreenerid aitavad Sul saavutada oma tervislikke eesmärke
 • Rapla Spordikeskuses on mitmeid spordivõimalusi
 • Liitumine on lihtne – võta meiega ühendust ja leia sobiv aeg treenimiseks

Rapla Spordikeskus – Sinu Tervise Heaks!

Tutvustame Rapla Spordikeskust, kus on jõusaal ja ujula ning rühmatreeningud. Oleme siin, et aidata hoolitseda oma tervise eest.

Põhilised punktid

 • Rapla Spordikeskus on professionaalne treeningkeskus Raplas
 • Pakume jõusaali, ujulat ja mitmekesiseid rühmatreeninguid
 • Meie personaaltreenerid aitavad Sul saavutada oma tervislikke eesmärke
 • Rapla Spordikeskuses on mitmeid spordivõimalusi
 • Liitumine on lihtne – võta meiega ühendust ja leia sobiv aeg treenimiseks

Uudne ja kaasaegne treeningkeskus Raplas

Rapla Spordikeskus on uus ja moodsa ilmega treeningkoht Raplas. Meie keskkond on loodud nii, et kõik – noored ja vanad – saaksid siin treenida. Seal aitame kõiki, kes soovivad parandada oma tervist ning jõuda oma eesmärkideni.

Mitmekülgne jõusaal sobilik igale treenijale

Rapla Spordikeskuse jõusaal ootab nii algajaid kui ka eksperte. Siin leidub lai valik treeningriistu. Me soovime, et tunneksid ennast siin inspireeritult ja ohutult. Jõusaal aitab sul elada tervislikult ning meil on rõõm pakkuda sulle parimaid treeningvõimalusi.

Oleme varustatud kaasaegsete treeningvahenditega. Saad lihaseid arendada, vastupidavust treenida ning vormi parandada. Lisaks jõutreeningule pakume ka südamele kasulikke treeninguid.

Rapla Spordikeskuse jõusaali treenerid on siin, et sind aidata. Nad aitavad sul seada eesmärke ja koostavad spetsiaalsed treeningplaani. Meie professionaalsed personaaltreenerid aitavad sul saavutada soovitud tulemusi.

Meie peamine eesmärk on pakkuda sõbralikku ja toetavat keskkonda. Juhtumisi soovid ja küsimused leiavad alati vastuse meie tugeva kogemusega juhendajatelt. Meil on rõõm, kui kasutad meie jõusaali ja võimalusi!

TreeningvarustusKasutus
Kaalu- ja jõutõsteseadmedKaasaskantavad raskused, masinad ja hantlid
KardiovarustusKõndimis- ja jooksulindid, ellipsik treeningseadmed
Keharaskuse harjutusedAerobika alused ja venitusharjutused
Funktsionaalse treeningu vahendidVõimlemispallid, TRX-rihmad, kummilindid

Mõnus lõõgastus ujulas

Rapla Spordikeskuse juures ootab sind mõnus ujula. Seal saad nautida veepõhiseid spordialasid. Ujula on avatud erinevatele vanusegruppidele.

Meie ujula on hubane ja rahustav. Siin saad vabalt ujuda või nautida veeprotseduure. Need aitavad sul lõõgastuda ja end hästi tunda.

Ujumine hoiab sind heas vormis. See treenib kogu keha, kuid on liigestele leebe. Vesi aitab ka stressi vähendada ja pingeid maandada. Tule naudi lõõgastust Rapla Spordikeskuse ujulas!

Mitmekesised rühmatreeningud kogenud juhendajatega

Rapla Spordikeskus pakub laia valikut rühmatreeninguid. Neid juhendavad kogenud instruktorid. Valida saab näiteks BodyPumpi, Zumba, Pilatese või mõne muu trenni vahel.

Iga trenn aitab su kehalist vormi parandada. Saad ka palju energiat juurde.

Professionaalne personaaltreening Raplas

Kas ihkad individuaalset tähelepanu ja personaalset treeningprogrammi? Meie spordikeskus Raplas sobib sulle ideaalselt. Siin saad nautida professionaalseid personaaltreeninguid. Sinu personaaltreener koostab sulle sobiva treeningplaani ja jälgib su arengut.

Meie eesmärk on aidata sul tervislikuna püsida ja kehalisi eesmärke saavutada. Personaaltreenerid on kogenud ja täis motivatsiooni. Nad soovivad näha, kuidas saavutad endale seatud eesmärke.

Treeninguga saad keskenduda oma arengule saades personaalset juhendamist. Treener loob plaani vastavalt sinu eesmärkidele ja võimekusele. Ta toetab ja innustab sind tee kõikjal, et aidata sul tulemusele jõuda.

Meie personaaltreeningute eelised:

 • Individuaalselt kohandatud treeningkava
 • Professionaalne juhendamine ja tagasiside
 • Isiklik motivatsioon ning toetus treeningprotsessis
 • Progressi jälgimine ja regulaarne hindamine
 • Personaalsed soovitused toitumise ja tervisliku elustiili kohta

Personaaltreening aitab sul mitte ainult keha vormis hoida. Õpid uusi treeningmeetodeid ja arendad oma võimekust. See tõstab enesekindlust ja motivatsiooni.

TreeninguvaldkonnadMeie spetsialiseerumine
Ainevahetuse kiirendaminePersonaalse toitumisnõustamise kaudu aitame sul saavutada soovitud kaalulangust ning parandada ainevahetust
Jõu- ja vastupidavustreeningAitame sul arendada lihasjõudu ning suurendada vastupidavust spetsiaalselt kohandatud treeningprogrammi abil
Tervisliku kehakaalu saavutaminePakume sulle toitumisnõustamist ning treeningkava, mis aitab sul saavutada tervisliku kehakaalu ning säilitada seda pikaajaliselt

Tule külasta meie spordikeskust Raplas ja koge personaaltreeningu võlusid. Oleme siin, et aidata sind parema tervise poole liikuda. Oota sind juba täna!

Lisaks veel palju muid spordivõimalusi

Rapla Spordikeskus pakub palju muud peale jõusaali ja ujula. Siin on kohad korvpalli, võrkpalli, sulgpalli ja paljude muude spordialade mängimiseks. Leiad kindlasti midagi, mis Sind huvitab.

Keskuses on spordiväljakud korvpalli ja võrkpalli mängimiseks. Seal saad koos sõprade või perega sporti nautida. Pakume sulgpalliväljakuid, mis on kiire ja kehale hea. Olenevalt hooajast toimuvad ka mängud jalgpallis ja tennises.

Kui armastad individuaalsporti, siis saad meil treenida jalg- ja käelauatennisega. Pakume ka keha painduvuse ja tasakaaluga tegelemiseks jooga- ja pilatesetunde. Võid mängida ka lauatennist või bowlingut, et koos sõpradega aega veeta.

Meie keskuses on ka jooksurajad värskes õhus treenimiseks. Seal saad oma vastupidavust arendada. Lisaks on meil jõusaal, kus saad teha jõuharjutusi ja lihaseid treenida.

SpordialaRajatised
KorvpallSiseväljak
VõrkpallSiseväljak
SulgpallSiseväljak
JalgpallVälisväljak
TennisVälisväljak
JalglauatennisSpordikeskus
KäelauatennisSpordikeskus
JoogaSpordikeskus
PilatesSpordikeskus
LauatennisSpordikeskus
BowlingSpordikeskus
JooksVäljas jooksurajad
JõutreeningJõujaam

Liitumine ja avatud ajad

Kui soovid liituda Rapla Spordikeskusega, see on väga lihtne. Helista meile või vaata veebilehte. Leiad aja, mis sobib sinu treeninguteks.

Spordikeskus Raplas on avatud uste poliitika. See tähendab, et meie treeningkeskus on alati sinu jaoks avatud. Oleme kursis, et sul on kiire elutempo. Just seetõttu on meie spordikeskus lahti erinevatel aegadel. Nii saad alati treenida siis, kui see sulle kõige paremini sobib.

Tule ja avasta Rapla Spordikeskus juba täna!

Kutsume Sind Rapla Spordikeskust külastama. Sealt leiad palju erinevaid treeningvõimalusi. Meie eesmärk on aidata Sul tervislikku elu elada ja hea vormi saavutada.

Ootame Sind meiega liituma. Siit leiad palju positiivset energiat, mida meie spordikeskus pakub.

Rapla Spordikeskus on üks parimaid kohti spordiklubis Raplas. Meie treenerid on sõbralikud ja abivalmid. Nad aitavad ja motiveerivad Sind. Valikus on nii jõusaal, ujula kui ka erinevad rühmatreeningud.

Siin leiab alustav või kogenud sportlane midagi huvitavat. Meie keskus sobib kõigile.

Tule ja proovi meie keskust juba täna. Meie treeningkeskus Raplas teeb kõik, et Sina oleksid rahul. Koos saavutame Sinu eesmärgid. Ka keha ja vaimu heaolu eest hoolitseme koos.

Photo of author

Marko Mägi