Põhja Spordikeskus – Tervist Edendav Elustiil

Tere tulemast Põhja Spordikeskusesse! Oleme teie parim tugi tervislikuma elu poole liikumisel. Meie spordikeskuses on palju sporditegevusi ja personaaltreeninguid. Need aitavad teil saavutada parema tervise ja treeningeesmärgid.

Asume Põhja-Tallinnas, mis teeb meid kergesti leitavaks. Kõik, kes otsivad parimaid sportimise kohti, on meile oodatud.

Kokkuvõte

 • Põhja Spordikeskusest leiab palju sporditegevusi ja personaaltreeninguid tervise jaoks.
 • Me oleme Põhja-Tallinnas.
 • Tutvuge meie rühmatreeningute programmiga ja lugege spordivõistlustest ja üritustest.
 • Meie kogenud treenerid aitavad teil koostada just teile mõeldud treeningkavad.
 • Me panustame tervisliku elustiili edendamisse ja jagame heaolu nõuandeid.
 • Uurige meie hinnapoliitikat ja liikmeks saamise eeliseid.
 • Kui tekib küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust.

Sportimisvõimalused Põhja Spordikeskuses

Tere tulemast Põhja Spordikeskusesse, kus laiad spordivõimalused ootavad. Siin keskendume mitmekülgsele spordile, mis sobib igale vanusele ja oskustasemele. Valikus on nii jõusaalikülastusi kui ka personaaltreeninguid.

Jõusaal Põhja Spordikeskuses

Meie jõusaal on varustatud tipptasemel seadmetega. See aitab saavutada erinevaid eesmärke, olgu tegu siis lihaste arendamise, kehakaalu langetamise või aktiivse eluviisiga. Meie personaaltreenerid on siin selleks, et teid toetada ja innustada.

Mitmekülgsed sporditegevused

Meie keskus pakub laia valikut spordialasid. Siit leiab nii jõusaali kui ka grupitreeningud – aeroobika, jõusaalitreeningud, tantsu- ja joogatunnid. Kogenud treenerid aitavad arendada teie oskusi ja hoiavad treeningud huvitavatena.

Kui otsite tervislikke spordivõimalusi, siis on Põhja Spordikeskus õige koht. Laseme teil avastada uue, aktiivse elu!

Rühmatreeningud Põhja Spordikeskuses

Tutvuge meie laia rühmatreeningute valikuga. Pakume põnevaid aeroobika ja teisi väljakutseid. Meie eesmärk on pakkuda treeninguid kõigile, olenemata vanusest ja tasemest.

Aeroobika aitab tugevdada südant. See hoiab keha heas vormis. Meie aeroobikatrennides õpite erinevaid stiile, nagu tants ja samm-aeroobika.

Saate nautida energilist muusikat ja saada kogenud treeneritelt juhiseid.

Meie valikus on veel palju muud peale aeroobika. Hõlmame ka jõutreeningut, pilatest ja joogat. Olgu teie eesmärk kaalu kaotamine või heaolu parandamine, meie treenerid aitavad.

“Rühmatreeningud võimaldavad teil treenida koos motivatsioonikate inimestega. Üheskoos peate vastu uutele väljakutsetele. See paneb teid mitte ainult aktiivselt aega veetma, vaid looma ka uusi sõprussuhteid. Ja te saate tuge oma treeneritelt.”

Meie treeninggraafik võimaldab leida endale sobiva aja. Rühmatreeninguid toimub hommikul, päeval ja õhtul.

Igaühele, alates algajatest, pakume sobivat treeningut. Kui olete uus või ei tea, mis sobib, küsige meie treeneritelt. Nad aitavad leida just teile ideaalse treeningu.

Tutvuge meie rühmatreeningute ajakavaga:

Treeningu tüüpPäevAegKestus
RühmaaeroobikaEsmaspäev18:00 – 19:001 tund
JõutreeningKolmapäev19:30 – 20:301 tund
PilatesNeljapäev17:30 – 18:301 tund
JoogaReede10:00 – 11:001 tund
HIITLaupäev11:30 – 12:301 tund

Tulege ja kogege meie rühmatreeningutes rõõmu. Siin saavutate oma tervise- ja treeningsihi. Nautige aktiivset ja tervislikku eluviisi koos meiega.

Treeningklubi Põhja Spordikeskuses

Oleme inspireeriv treeningklubi, mis keskendub teie heaolule. Põhja Spordikeskuse terviseklubis on teie tervis oluline. Aitame teil jõuda oma tervisliku elu eesmärkideni.

Liikmena saate kasutada meie treeningvõimalusi. Meie saalil on parimad treeningseadmed. Need aitavad teil saada tugevamaks, vastupidavamaks ja paindlikumaks.

Liikmesadväärid

 • Individuaalsed treeningkavad: Saate spetsiaalsed kavad vastavalt eesmärkidele.
 • Rühmatreeningud: Toimumas on erinevad rühmatunnid, mis innustavad.
 • Treeneri konsultatsioonid: Eksperdid annavad nõu treeningute parandamiseks.
 • Tervisliku elustiili üritused: Omavahelised üritused toetavad elustiilimuutusi.

Treeningute kõrval on meil ka hubane puhkeruum. Seal saate pärast trenni puhata. Põhja Spordikeskusega saavutate spordi ja tasakaalu.

Personaaltreening Põhja Spordikeskuses

Põhja Spordikeskuses pakume individuaalseid treeningprogramme. Need on loodud meie kogenud treenerite poolt, arvestades just teie eesmärkide ja huvidega. Meie treeningud aitavad teil kiiremini ning tõhusamalt tulemusi saavutada.

Kasu sõltub teie soovidest. Olgu vajadus spetsiifilise jõusaalitreeningu või kardiovaskulaarse vastupidavuse arendamise järele, meie treenerid aitavad. Teie jaoks luuakse vastavalt vajadustele treeningprogramm, mis pakub väljakutseid.

Personaaltreeningud toovad palju eeliseid. Teil on isikupärastatud treeningplaanid ning pühendatud tähelepanu. See aitab eesmärke saavutada, olgu need seotud kaalulangetuse, lihasmassi suurendamise või tervise parandamisega.

Erilist tähelepanu ja proffessionaalsust pakuvad personaaltreeningud Põhja Spordikeskuses muutsid minu treeningute kulgu. Treener esitas just minu eesmärkidele vastava plaani ning tema tugi on olnud suureks abiks. Soovitan seda kõigile, kes soovivad erilist tähelepanu.

– Katrin, Põhja Spordikeskuse klient

Meie treenerid on kõrge kvalifikatsiooniga. Neil on palju teadmisi ja kogemusi treeningkavade planeerimisel. Olgu te olete algaja või kogenud sportlane, meie treeningud tulevad vastu just teie vajadustelele ja võimekusele.

Personaaltreeningute eelised:

 • Isikupärastatud treeningkavad vastavalt teie eesmärkidele
 • Tähelepanelik ja professionaalne juhendamine
 • Individuaalne tähelepanu ja toetus
 • Motivatsioon ja jätkusuutlik edasiminek
 • Konkreetse valdkonna spetsialistid

Meie treeningkeskkond ja rajatised on tipptasemel. Pakume parimaid tingimusi treeningute ja tulemuste saavutamiseks. Liituge meie treeneritega ning jõuate oma eesmärkideni parimal moel.

Tervislikud elustiilinõuanded Põhja Spordikeskusest

Otame Teie tervise tõsiselt ja jagame ekspertide soovitusi parema tervise poole liikumisel. Põhja Spordikeskus on ideaalne koht rohkem kui ainult trenni tegemiseks. Keskendume tervise edendamisele mõlemal viisil, nii keha kui vaimu kaudu. Siin on mõned nõuanded tervisliku elustiili ja parema enesetunde saavutamiseks.

Sööge tervislikku toitu

Hea tervis algab tasakaalustatud toitumisest. Oluline on süüa palju eri värvi köögivilju, puuvilju ja täisteratooteid. Lisage oma toidulauale piisavalt valke, vältige liiga palju suhkrut ja töödeldud toitu. Meie kohvik pakub palju tervislikke valikuid.

Hoidke end aktiivsena

Regulaarne liikumine on tervise võtmeks. Treeningute kõrval soovitame leida erinevaid viise, kuidas aktiivsena püsida. Proovige kõndida rohkem, kasutada lifti asemel treppe ja paralleelselt harjutusi teha. Valige välja sellised tegevused, mis rõõmu teevad, olgu selleks siis tantsimine või jalgrattasõit. Meil saab treenida ka koos sõbra või spetsialisti juhendamisel.

Piisav uni ja stressi maandamine

Hea uni ja stressi vähendamine on teie kehale hädavajalikud. Püüdke magada iga öö vähemalt 7-8 tundi. Õppige, kuidas stressiga toime tulla. Selleks võivad aidata meditatsioon, hingamisharjutused või jooga. Saate end hellitada ka meie spaa ja sauna teenuste abil.

Jälgige meid aadressil www.meiespordiklubi.ee/blogi, et saada palju rohkem kasulikke nõuandeid parema tervise poole liikumiseks. Meie tiim on alati valmis aitama ja looma teile sobivaid plaane.

NõuanneTervislik elustiil
Regulaarne treeningAktiivne eluviis on tervisliku keha ja vaimu alus. Leidke treeningrutiin, mis sobib teile ja motiveerib teid.
Tasakaalustatud toitumineSööge mitmekesiselt, valides puu- ja köögiviljad, täisteratooted ja valgurikkad toidud. Vältige töödeldud ja suhkrurikkaid toite.
Une ja puhkuse tähtsusPiisav uni ja stressi maandamine on olulised vaimse ja füüsilise heaolu tagamiseks.
Igapäevane aktiivsusOle aktiivne igapäevaselt, kõndides rohkem, kasutades treppe ja tehes tasakaaluharjutusi.

Spordivõistlused ja üritused Põhja Spordikeskuses

Põhja Spordikeskus pakub palju spordivõimalusi. Siin toimuvad põnevad võistlused ja üritused. Külastage meid tihti, et olla kursis kõigega, mis toimub!

Teeme pakkumisi kõigile – nii harrastajatele kui proffidele. Meie võistlustel saab osaleda jalgpallis, korvpallis ja teisteski alades. Igaüks on oodatud! Meie eesmärk on motiveerida ja toetada spordivaimu.

Regulaarsed spordivõistlused

Igal nädalal toimuvad meie keskuses võistlused erinevates alades. Siin saate testida oma oskusi ja naerda koos sõpradega. Olenemata teie spordialast, leiate midagi intrigeerivat. Proovige julgelt uusi väljakutseid ja looge endale meeldejäävaid hetki!

Põnevad spordiüritused

Peale võistluste pakume ka lõbusaid üritusi. Loodame pakkuda elevust kõigile, kes osalevad või vaatavad. Kavas on erinevad esinemised, meistriklassid ja spordialade tutvustused. Igaüks on teretulnud!

Külastage meid või jälgige sotsiaalmeedias, et olla kursis tulevate üritustega. Põhja Spordikeskuses on alati midagi toredat. Tulge ja liituge meiega – hooldasme ennast vormis ning naudime koos põnevaid hetki spordivõistlustel!

Põhja Spordikeskuse asukoht Tallinnas

Tere tulemast Põhja Spordikeskusse! See on Põhja-Tallinna süda, kus tervis ja sport kohtuvad. Meil on ideaalne koht, kus saab nautida tervislikku elu.

Asume väga mugavalt kättesaadavas kohas. Siin saavad kõik oma sportlikku teekonda alustada või jätkata.

Meie asukoht on Põhja-Tallinnas, täpsemalt Põhja pst 53. Keskus on täis kaasaegseid treeningvahendeid. Leiate siit tegevuse, olete siis algaja või proff, et oma eesmärke saavutada.

Mitmed spordialad ootavad teid – alustades jõusaali- ja personaaltreeningutest. Lisaks on lai rühmatreeningute valik. Meie instruktorid on kogenud ning toetavad ja motiveerivad teid treeningutel.

“Põhja Spordikeskus on ka minu teine kodu. Siin saan tegeleda erinevate spordialadega ja nautida õhkkonda.”
– Anna, Põhja Spordikeskuse püsiklient

Pakume ilusat ja mugavat keskkonda nii treenimiseks kui ka puhkamiseks. Keskuses on ka kohvik, kus saab pärast sporti kosutavaid smuutisid nautida.

Me ootame teid Põhja Spordikeskusesse avasüli. Siin saate treenida endale sobiva tempo ja stiiliga. Oleme valmis aitama teid saavutada tervislikuma ja rohkem aktiivse elu.

Hinnapoliitika ja liikmete eelised Põhja Spordikeskuses

Meie eesmärk on pakkuda parima hinna ja eelistega treeningvõimalusi. Loome tervisliku keskkonna, kus liikmed saavad oma eesmärke saavutada.

Konkurentsivõimeline hinnapoliitika

Pakume erinevaid liikmelisuse pakette igale eelarvele. Kvaliteetse sporditeenuse saamiseks ei pea maksma liiga palju. Hinnad on mõistlikud ja tagavad parima hinna ja kvaliteedi.

“Põhja Spordikeskus on tõeline leid Tallinna spordiklubide seas. Ma olen tõsiselt muljet avaldatud nende konkurentsivõimelisest hinnapoliitikast ja kõrgetasemelistest treeningvõimalustest.” – Liisi, rahulolev liige

Liikmete eelised

Meil on palju liikmete eeliseid, et tänada teid pühendumuse eest. Põhja Spordikeskuse liikmena saate osa lisahüvedest ja eripakkumistest.

 • Personaaltreeningute soodustused
 • Eripakkumised rühmatreeningutes osalemiseks
 • Tasuta ligipääs spordiklubi üritustele
 • Varajase juurdepääsu uutele treeningseadmetele ja -tehnoloogiatele
 • Tervisliku elustiili nõustamine meie ekspertidelt

Need eelised lisavad kindlasti motivatsiooni ja väärtustavad teie spordikogemust.

Liituge Põhja Spordikeskusega ja maksimeerige oma treeninguid

Liituge täna, et avastada sporditegevusi ja teenuseid. Pakume häid hindu ja eeliseid, et saaksite treeningutest maksimumi. Aidame teil tervislikumaks muutuda ja olla eesmärkidele lähemal.

Võtke meiega ühendust, et liituda täna!

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid rohkem teada saada Põhja Spordikeskusest, võta meiega julgelt ühendust. Oleme siin, et sind aidata!

Võid meiega ühendust võtta mitmel viisil. Helista või saada e-kiri. Saad ka allpool olevat kontaktvormi täita. Me vastame kiiresti.

Ootame külla Põhja Spordikeskusesse Tallinnas. Pakume kõrgelt kvalifitseeritud treenereid ja mitmekülgseid treeninguid. Meie sõbralik õhkkond aitab sul saavutada tervislikke eesmärke. Oleme iga sammu juures toeks!

Photo of author

Marko Mägi