Avasta Sportimisvõimalused Põlva Spordikeskuses

Tere tulemast Põlva Spordikeskusesse! Siin pakume laia valikut võimalusi sportimiseks. Me soovime, et kõik leiaksid siit midagi endale. Olgu sa nii kohalik kui külaline, meie keskuses saab end vormis hoida.

Põlva Spordikeskus on tuntud mitmekülgsete rajatiste poolest. Kas harrastad ujumist, jõusaali külastusi või fitnessit, siin on sulle midagi. Meie eesmärk on motiveerida sind oma sportlikke eesmärke saavutama.

 

Põlva Spordikeskuse sportimisvõimaluste kohta leiate järgmisi olulisi fakte:

   
 • Meie spordikeskuses on suurepärased ujumisvõimalused, sealhulgas siseujula ja välisbassein.
 •  

 • Pakume jõusaali treeneritega juhendatud treeninguid, et saavutada maksimaalseid tulemusi.
 •  

 • Erinevate spordialade rühmatreeningud toimuvad regulaarselt ja sobivad igas vanuses ja kehalises vormis inimestele.
 •  

 • Spordikeskuse külalised saavad nautida kõrgekvaliteedilist fitnessi- ja kulturismivarustust.
 •  

 • Oleme valmis aitama nii toitumisnõustamise kui ka treeningkavade kohandamisega vastavalt sinu individuaalsetele vajadustele.

Tule ja avasta kõike, mida suudab pakkuda Põlva Spordikeskus. Leiad siit palju spordirajatisi ja teenuseid. Helista või kirjuta meile, kui soovid rohkem infot või broneerida treeningplaani.

Põlva Spordikeskuse Ujula – Supelustest

Tere tulemast Põlva Spordikeskuse ujulasse! Siin ootavad teid suurepärased võimalused ujumiseks ja lõõgastumiseks. Meie ujulas saab treenida, puhata ja oma veeprotsessidega seotud oskusi täiustada.

Ujula paikneb Põlva Spordikeskuse kompleksis. Kompleks on kuulus oma erinevate spordialade jaoks loodud rajatiste poolest. Seega on see suurepärane koht sportimiseks või perega aja veetmiseks.

Mõned võimalused, mida Põlva Spordikeskuse ujula pakub:

 • Mitmepikkused basseinid, mis sobivad nii rahulikuks suplemiseks kui ka treeninguks
 • Spetsiaalsed lastebasseinid, kus lapsed saavad muretult ja turvaliselt veemõnusid nautida
 • Mullivannid, kus saate lõõgastuda ja lõdvestuda pärast intensiivset treeningut
 • Veealused massaažidüüsid, mis aitavad teil lõõgastuda ja lihaseid taastada
 • Avatud õhualal asuv terrass päevitamiseks ja lõõgastumiseks

Ujula rajatiste ülevaade:

RajatisKirjeldus
Pikka rada bassein25 meetrit pikk bassein, mis sobib nii treeninguteks kui ka võistlusteks
Väike basseinSpetsiaalselt lastele mõeldud bassein mängudeks ja veemõnudeks
MullivannidLõõgastuge ja taastuge mullivannides pärast treeningut
Veealused massaažidüüsidLihaste taastamiseks ja lõõgastumiseks mõeldud spetsiaalsed düüsid
Terrass päevitamiseksNaudi päikest ja lõõgastu avatud õhuala terrassil

Tulge külastage meie ujulat ja täitke oma ujumise eesmärgid. See on lõbus viis veeta aega koos pere ja sõpradega. Avastage Põlva Spordikeskuse ujula erinevad võimalused ja lõõgastuge.

Jõusaali Treeneritega Juhendatud Treeningud

Oma koha Põlva Spordikeskuse jõusaali treeningutel leiavad kõik harrastajad. Saate trenni teha oma kogemuse lisa saamiseks koos treenerite abiga. Treening aitab teil eesmärkideni jõuda ning annab teile kindlat tuge ja motivatsiooni.

Treeningplaanid

Meie treenerid seab sinule isikliku treeningplaani vastavalt sellele, mida soovid ja milleks võimeline oled. Kas sa tahad tunnied kaupa tugevamaks saada, kaalust alla võtta või lihtsalt paremasse vormi tulla, me kujundame selle, et sinu sihid täituksid.

Jõusaali Varustus

Põlva Spordikeskuse jõusaal on varustatud parimate seadmetega, pakkudes sulle iga kord võimalust parimal viisil treenida. Meie seadmed on tuntud brändidelt, mis tähendab, et saad treenida turvaliselt ja tõhusalt.

Treeningud Koos Treeneriga

Treeningu efektiivsuse tõstab treeneri kaasamine. Meie pakume sinule grupitreeninguid ja individuaalseid treeninguid koos treeneriga. Selliselt tagatakse sulle õiged harjutused, isiklik abi ja piisavalt motivaatorit, et saavutada häid tulemusi.

Eelised:

 • Individuaalsed treeningplaanid vastavalt teie eesmärkidele
 • Tipptasemel jõusaali varustus
 • Professionaalne treeneri juhendamine
 • Motivatsioon ja tugi oma treeningeesmärkide saavutamiseks
TreeningplaanidJõusaali VarustusTreeningud Koos Treeneriga
Kohandatud individuaalsed treeningplaanid vastavalt eesmärkideleTipptasemel jõusaali seadmed juhtivatelt brändideltJuhendatud grupitreeningud ja individuaalsed treeningud treeneriga
Parimad meetodid ja tehnikad tulemuste saavutamiseksMitmekülgne valik seadmeid kõikide lihasgruppide treenimiseksPersonaalse tähelepanu ja juhendamise võimalus
Professionaalne tugi ja motivatsioonOhutus ja efektiivsus treeningvarustusesIndividuaalne nõustamine ja treeningu kohandamine vastavalt vajadustele

Rühmatreeningud Erinevate Spordialadega

Pakume Põlva Spordikeskuses palju erinevaid rühmatreeninguid. Need on avatud kõigile, olenemata vormist või kogemusest. Me tahame aidata kõiki leida endale sobiva trenni.

Rühmatreeningud on koht, kus saate trenni teha koos teiste huvilistega. Professionaalsed õpetajad aitavad teil lõbusalt pingutada ja eesmärke saavutada.

Kas teile meeldib aeroobika, tants, jõusaal või veealune trenn? Meil on midagi igaühele:

 1. Rühmaaeroobika
 2. Tantsutrennid (nt Zumba, Les Mills BodyJam)
 3. Jõutreening rühmas (nt Pump, BodyAttack)
 4. Spinning
 5. Vesiaeroobika

Meie trennid sobivad kõigile, olenemata east või suutlikkusest. Treeningud on turvalised ja efektiivsed tänu hoolikale planeerimisele ja tarkadele treeneritele.

Meil on rühmatrennides piiratud arv kohti. Seega, on hea ennast ette registreerida, et kindlustada koht. Registreeruda saate meie veebilehel või rääkida meie infopunktiga.

Liituge meiega ja leidke uusi võtteid tervislikult kehaliselt aktiivse elu nautimiseks. Tervitage tervisliku liikumise kogukonnas Põlva Spordikeskuses!

Fitnessi- ja Kulturismivarustuse Kasutamine

Tule kasuta meie Põlva Spordikeskuse fitnessi- ja kulturismivarustust. See on hea nii algajatele kui ka kogenud sportlastele. Meil on erinevad vahendid treeninguteks, mis aitavad saavutada soovitud tulemusi.

Fitness

Meie ruumidest leiate palju kardioseadmeid ja jõusaalivarustust. Olenevalt teie eesmärgist saate siin treenida. Kui soovite kaalu kaotada, lihaseid suurendada või lihtsalt end vormis hoida, siis meie varustus ja tugi on teile kättesaadavad.

Kulturism

Kulturismi harrastajatele on meil spetsiaalsed seadmed. Meie jõusaalist leiate kõik vajaliku, et treenida just neid lihasrühmi, mis tahate suurendada.

Kui tahate rohkem teada meie varustusest, võtke ühendust. Või leiate infot meie kodulehelt. Meie treenerid on valmis teid juhendama. Nemad aitavad teil valida õiged harjutused, et saaksite parimaid tulemusi.

VarustusEelised
Kardiomasinad (jooksulindid, sõudeergomeetrid, rattad)– Parandavad südame-veresoonkonna tervist
– Aitavad kaasa kehakaalu langetamisele
– Parandavad vastupidavust
Jõuseadmed, kangid, ja hantlid– Treenivad erinevaid lihasgruppe
– Suurendavad lihasjõudu ja -massi
– Arendavad tasakaalu ja stabiilsust
Kulturismivarustus (kangid, hantlid, masinad)– Võimaldavad keskenduda konkreetsetele lihasrühmadele
– Aitavad vormida keha vastavalt soovidele
– Arendavad jõudu ja lihaspinget

Toitumisnõustamise ja Treeningkavade Kohandamine

Meie Põlva Spordikeskuses on suurepärased treeningvõimalused. Pakume professionaalset toitumisnõustamist ja kohandame treeningkavasid vastavalt sinu vajadustele. Iga inimese jaoks on tähtis leida tasakaal toitumise ja treeningu vahel.

Meie osavad toitumisnõustajad aitavad sul koostada tasakaalustatud toitumiskava. See annab vajaliku energia ja toitained treeninguteks. Kas soovid kaalust alla võtta, lihaseid kasvatada või tervist parandada, meie nõustajad on siin, et aidata.

Pakume ka treeningkavade kohandamise teenust. See vastab sinu isiklikele eesmärkidele ja võimekusele. Kui tahad alustada jõusaalitreeningutega, kuid ei tea, kust alustada, aitab meie teenus leida efektiivse treeningplaani.

Olgu su eesmärk kehakaalu kaotamine, lihaste kasvatamine või tervise parandamine, meie spetsialistid on valmis teid juhendama. Võta meiega ühendust ja alusta kiirelt parema vormi poole liikumist!

Toitumisnõustamise ja treeningkavade kohandamise eelised:

 • Individuaalne lähenemine vastavalt sinu vajadustele
 • Professionaalne juhendamine ja nõustamine
 • Tervisliku ja tasakaalustatud toitumise tagamine
 • Personaalse treeningplaani loomine
 • Tulemuste saavutamine kiiremini ja tõhusamalt

Meie eesmärk on aidata saavutada sinu parim vorm. Pakume vajalikke vahendeid ja teadmisi tervisliku elustiili toetamiseks. Broneeri aeg toitumisnõustaja või treeneriga juba täna!

Sporditegevused Lastel ja Noortel

Põlva Spordikeskuses on palju spordivõimalusi noortele. Tahame, et noored oleksid aktiivsed, terved ja lõbutseda saaks. Me pakume treeninguid ja võistlusi, mis arendavad noorte oskusi ja enesekindlust.

Meie keskus pakub palju spordialasid. Noored saavad leida endale meelepärase ja avastada uusi talente. Meie treenerid aitavad neil jõuda oma unistuste eesmärkideni.

Jalgpall

Jalgpallihuvilistel on meie spordikeskus suurepärane koht. Siin on kõik vajalik turvalisteks ja lõbusateks mängudeks. Toimuvad ka võistlused, kus oskusi proovile panna.

Korvpall

Korvpalli saab mängida ka meie keskuses. On olemas erinevad rühmad ja võimalus iseseisvalt harjutada. Meie treenerid aitavad lastel paremaks saada ja meeskonnas tegutseda. Väljakud on turvalised ja ootavad mänge.

Võimlemine

Võimlemine aitab arendada painduvust ja koordineerimist. Kasutame spetsiaalset varustust ja väljakuid. Treenerid abistavad laste harjutamisel. Lisaks näidatakse oskuseid võistlustel ja etendustel.

SpordialaVanusegruppPäevad ja Ajad
Jalgpall7-12-aastasedEsmaspäev, Neljapäev
16:00 – 18:00
Korvpall10-15-aastasedKolmapäev, Reede
15:00 – 17:00
Võimlemine6-9-aastasedTeisipäev, Neljapäev
17:00 – 19:00

Meil on veel palju muid spordialasid peale jalgpalli, korvpalli ja võimlemise. Ujumine, tennis, lauatennis, judo ja paljud teised ootavad avastamist. Lisame ka vabaaja tegevusi, mis aitavad lõbusalt aega veeta.

Põlva Spordikeskuses pakume suurt valikut spordialasid lastele ja noortele. Tule ja avasta koos meiega spordirõõmu!

Suurepärased Spordirajatised ja -varustus

Põlva Spordikeskus on tuntud oma laia valiku spordirajatiste ja -varustuse poolest. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset sportimiskogemust kõigile huvilistele. Iga spordihuviline leiab meilt vajaliku varustuse oma eesmärkide saavutamiseks.

Meil on väljakuid erinevate spordialade jaoks, nagu jalgpall, korvpall, võrkpall ja tennis. Kõik meie rajatised on hooldatud ja varustatud parima varustusega. Seega, saate mängida ohutult ja nautida oma lemmikmänge täiel rinnal.

Lisaks spordivarustusele, aitame meie meeskond teil leida õiged vahendid treeninguteks. See kehtib nii algajatele kui ka kogenud sportlastele. Meie eesmärk on, et teie treeningud oleksid mõnusad ja efektiivsed.

“Põlva Spordikeskuses toetame teie sportlikke saavutusi igati. Pakume kõike, mida vajate oma eesmärkide saavutamiseks.” – Spordikeskuse juhataja

Me oleme siin, et tagada kõik, mida vajate spordiks, olgu tegu individuaalsete treeningute või meeskondliku spordiga. Spordikeskuses leiab igaüks midagi huvitavat. Meie eesmärk on, et naudiksite oma sportimist täiel rinnal.

Väljaku Ülevaade

SpordialaVäljakute Arv
Jalgpall2
Korvpall3
Võrkpall2
Tennis4

Ootame teid külastama Põlva Spordikeskust. Avastage meie imelisi spordirajatisi ja -varustust. Olge valmis nautima oma lemmikspordialasid ning saama tuge oma sportlike eesmärkide poole liikumisel.

Lisateenused ja Mugavused

Põlva Spordikeskus pakub palju lisateenuseid ja mugavusi, et saada hea sportimiskogemus.

Keskuses saab nautida professionaalset massaazi. Meie massöörid aitavad lõõgastuda ja parandada taastumist. On erinevad massaažipaketid, et igaüks leiaks endale sobiva.

Siin on ka kohvik. Omal saab proovida palju tervislikke toite ja jooke. Pakume smuutisid, taastavaid suppe ja värsket salatit.

Samuti on meil suur parkla. See pakub turvalist parkimiskohta, mis on hästi valgustatud ja valvuritega hoitud. Nii pole parkimisega muret.

Võite meid igal nädalapäeval külastada. Personal on alati valmis aitama teie küsimuste ja muredega. Kui vajate teavet, helistage või kirjutage meile.

Meie Lisateenuste Ülevaade:

LisateenusKirjeldus
MassaaziteenusedEri tüüpi massaažid, et aidata lõõgastuda ja parandada lihaste taastumist
KohvikLaia valikuga tervislikud einestamisvõimalused, mida saab nautida pärast treeningut
ParklaMugav ja turvaline parkimine spordikeskuse külastajatele
VastuvõttAbivalmis personal, kes on alati valmis aitama igasuguste küsimuste või murede korral

Me pühendume sellele, et meie külastajad saaksid parima sportimiskogemuse. Hoolitseme selle eest, et treeningud oleksid nauditavad ja toetaksid teie tervist.

Kontakt ja Treeningplaanide Broneerimine

Alusta treeningkava Põlva Spordikeskuses – võta meiega ühendust! Aitame valida sobivat treeningplaani ja leida parima treeningaja.

Avasta meie mitmekesised treeningvõimalused. Võta meiega ühendust telefoni, e-kirja või isikliku külastuse kaudu.

Helista +372 123456 või saada e-kiri [email protected]. Või tule ise kohale meie keskusesse aadressil Spordi 1, Põlva. Oleme avatud E-R 07.00-22.00, L-P 09.00-20.00. Ootame sinu külastust!

Photo of author

Marko Mägi